به همت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گیلان؛ آغاز توزیع ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا استان به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) استان گیلان و با حضور مدیران و مسوولان استانی بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان گیلان اهدا شد. بنابراین […]

به همت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گیلان؛

آغاز توزیع ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا استان

به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) استان گیلان و با حضور مدیران و مسوولان استانی بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان گیلان اهدا شد.
بنابراین گزارش صبح روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز توزیع بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در گلزارشهدای رشت آغاز شد.
محمد کرمی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)گیلان در خصوص پنجمین مرحله انجام این رزمایش اظهار گفت: امروز بیش از دو هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا در سطح استان گیلان توزیع می شود که این بسته های توزیع شده در بین اقشار ضعیف جامعه شامل اقلام خوراکی خانوار است و توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) تهیه و توزیع می گردد.
وی در خصوص شناسایی خانواده های نیازمند برای ارایه بسته های معیشتی اظهار داشت: ۲۵۰ گروه جهادی در سطح استان گیلان فعالیت دارند و با کمک آنان شناسایی افراد هدف انجام می شود و توزیع بسته معیشتی نیز توسط همان گروههای جهادی صورت می گیرد.
مدیرکل ستاد اجرایی حضرت فرمان امام (ره) گیلان، تاکید کرد : در رزمایش های اول تا چهارم بین ۱۰ تا ۱۲ هزار بسته معیشتی بین جامعه هدف در استان توزیع شده است.