اتمام تزریق دوز اول واكسن كرونا به كاركنان توزیع برق گیلان دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: تزریق دوز اول واکسن کرونا برای تمامی همکاران، پیمانکاران، ناظرین و بخش عمده ای از خانواده همکاران انجام شد. وی با اشاره به اینکه ۳۰ درصد همکاران نیز دوز دوم واکسن کرونا […]

اتمام تزریق دوز اول واكسن كرونا به كاركنان توزیع برق گیلان
دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: تزریق دوز اول واکسن کرونا برای تمامی همکاران، پیمانکاران، ناظرین و بخش عمده ای از خانواده همکاران انجام شد.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ درصد همکاران نیز دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند خاطرنشان کرد: اجرای طرح واکسیناسیون “پشتیبانان خاموش کادر درمان” با اولویت نیروهای سیمبان،کنتور نویس و راننده از مرداد سالجاری آغاز شد.

هنرمند ضمن تشکر از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان افزود: کارکنان توزیع برق گیلان بویژه گروه های شغلی عملیاتی و در مواجه مستقیم با ارباب رجوع، از آغاز همه گیری این بیماری در خط مقدم خدمت رسانی بودند تا مشکلی در اجرای فرآیندها و عملکرد شرکت پیش نیاید و آسایش مراجعین و مشترکین تامین شود.

مدیرعامل توزیع برق با قدردانی از پیگیری ها بعمل آمده جهت اجرای این طرح گفت: امید است بتوانیم واکسینه کردن تمامی پرنسل ، پیمانکاران و خانواده همکاران را با سرعت و دقت به پایان رسانیم.

وی در پایان تاکید کرد: تلاش تمامی کارکنان صنعت برق استان برای تسهیل خدمت رسانی به مردم شریف استان و جلوگیری از بروز مشکل برای آنان بویژه مراکز حساس مانند بیمارستان ها و مراکز درمانی است