شهردار ماکلوان از اختصاص و تحویل یک دستگاه لودر بکهو ایرانی ساخت شرکت سنو پارس ” مدل ” SP MAX 500B “از محل سهمیه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به ناوگان تجهیزات عمرانی و ستاد بحران این نهاد عمومی غیر دولتی در روز جاری خبر داد. حیدر ثریا محقق دوست  ” اختصاص این […]

شهردار ماکلوان از اختصاص و تحویل یک دستگاه لودر بکهو ایرانی ساخت شرکت سنو پارس ” مدل ” SP MAX 500B “از محل سهمیه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به ناوگان تجهیزات عمرانی و ستاد بحران این نهاد عمومی غیر دولتی در روز جاری خبر داد.

حیدر ثریا محقق دوست  ” اختصاص این دستگاه لودر را در پی حمایت اعضای شورای اسلامی شهر، ،پیگیری های خودش از ابتدای سال جاری ، مراجعه به استانداری گیلان و مکاتبه با سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، عنوان کرد.

شهردار ماکلوان از تلاش های دکتر بهروزی فر نماینده شهرستان های فومن و شفت دکتر کاظمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان مهندس آرنگ مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان و مهندس موسی فکور  فرماندار محترم شهرستان فومن قدردانی کرد و گفت این عزیزان همواره حامی شهرداری ماکلوان بوده و هستند و من در اینجا  نهایت تشکر و قدردانی  خود را از حمایت ایشان اعلام میدارم.

 

وی با بیان این که شهرداری ماکلوان ” طی ۵ سال گذشته فاقد هیچ گونه ماشین آلات عمرانی بوده است ، اختصاص بیل مذکور بدون پرداخت هزینه و در قالب کمک های سازمان شهرداری ها در اختیار شهرداری را به فال نیک گرفت.