استقرار کامل نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی الکترونیکی در گیلان نیازمند تلاش شبانه‌روزی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به‌سرعت گیری نسخه‌نویسی الکترونیک در گیلان، گفت: استقرار کامل نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی الکترونیکی در گیلان نیازمند تلاش شبانه‌روزی است. ظهر امروز نشست هماهنگی نسخه‌نویسی الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری و تعدادی […]

استقرار کامل نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی الکترونیکی در گیلان نیازمند تلاش شبانه‌روزی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به‌سرعت گیری نسخه‌نویسی الکترونیک در گیلان، گفت: استقرار کامل نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی الکترونیکی در گیلان نیازمند تلاش شبانه‌روزی است.

ظهر امروز نشست هماهنگی نسخه‌نویسی الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری و تعدادی از معاونین دانشگاه برگزار شد.
دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه نسخه‌نویسی الکترونیک یکی از بزرگ‌ترین اقدامات دولت در جهت توسعه خدمات سلامت به مردم است، اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری همه‌جانبه متولیان، شتاب سرعت استقرار نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی الکترونیک در گیلان مثبت بوده اما کافی نیست.
وی بر لزوم بسیج همه امکانات دولتی در جهت استقرار کامل نسخه الکترونیک در استان گیلان تأکید کرد و افزود: لازم است با انتخاب نیروهای راهنما و خبره در معاونت‌های مجری این طرح ملی در دانشگاه و پیگیری شبانه‌روزی برای استقرار کامل نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی الکترونیک اقدام شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت رفع هرچه سریع‌تر اقدامات زیرساختی جهت استقرار نسخه‌نویسی الکترونیک تأکید کرد و افزود: همکاری همه‌جانبه واحد‌های پاراکلینیکی دولتی و خصوصی گیلان جهت استقرار صددرصدی و کامل نسخه‌نویسی الکترونیک لازم است و کم‌کاری در این رابطه پذیرفتنی نیست.