پروژه روکش آسفالت خیابان شهید مجید فلاح غلام علیپور با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال  معادل ۱۲۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری برابر مصوبه شورای اسلامی و تایید کمیته انطباق به انجام رسیده است

اسماعیل فلاح حق پرست دهیار لیالستان در مراسم افتتاح پروژه  آسفالت روستایی گفت ؛

🔷️۸۵ درصد  از کوچه ها و معابر عمومی لیالستان آسفالت شده اند

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر پروژه آسفالت روستایی لیالستان با حضور فرماندار لاهیجان ، بخشدار بخش مرکزی، جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه افتتاح گردید.
اسماعیل فلاح حق پرست دهیار لیالستان در ابتدای این برنامه گفت؛  پروژه ای که امروز در حال افتتاح آن هستیم روکش آسفالت خیابان شهید مجید فلاح غلام علیپور است. این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال  معادل ۱۲۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری برابر مصوبه شورای اسلامی و تایید کمیته انطباق به انجام رسیده است.
وی خاطر نشان کرد ؛  پیش تر از این اهالی  محترم این منطقه در عبور و مرور مشکلات زیادی داشتند و در هنگام بارش نزولات جوی در مضیقه بودند. خوشبختانه با اجرای این پروژه بخش عظیمی از مشکلات مردم این منطقه حل گردید و رضایت عمومی مردم  را در پی داشت.
دهیار لیالستان طول  این پروژه را ۲۲۰ متر و هزار متر مربع  عنوان کرد.
در ادامه این برنامه  یونس محمودی فرماندار شهرستان لاهیجان ضمن تشکر از شورای اسلامی روستای  لیالستان و تلاشهای   دهیار  گفت؛  از اقدامات خوب و در خور تحسین پس از انقلاب، نمایاندن مسیر اقدامات  و تبیین فعالیت ها و سیاست های دولت خدمتگزار  بوده است.
یکی از این مزایا نمایش  اقدامات خوب شوراها و دهیاران عزیز برای ایجاد رفاه نسبی در روستاها و شهرها بوده است.
وی افزود ؛ روستای لیالستان یکی  از مهمترین  روستاهای شهرستان لاهیجان و در واقع روستای استراتژیکی است و همین اقدام آقای دهیار که از منابع داخلی انجام شده جزیی از دور اندیشی های شورا و شخص ایشان است.
وی تاکید کرد ؛ از نظر من کار ایشان بسیار قابل ستایش است و مردم ماحصل این  تلاش ها را می بینند و قطعاً قدردان هستند از اینکه مسئولان را دلسوز خود می بینند .
فرماندار لاهیجان گفت؛  شأن مردم لیالستان  بیش از اینهاست و ما از قدیم نسبت به مردم این منطقه ارادت ویژه داشتیم . آقای فلاح از دهیاران موفق لاهیجان  و بسیار اکتیو  و فعال می باشند.
اسماعیل  فلاح حق پرست در ادامه گفت؛  ۸۰ تا ۸۵ درصد معابر عمومی لیالستان آسفالت شده اند و حدوداً ۲۰ درصد باقی مانده است . وی خاطر نشان کرد ؛ طی رایزنی هایی که با بخشدار محترم برای تهیه  قیر رایگانی که  نماینده محترم لاهیجان پیگیر آن هستند داشتیم ،  امیدوارم به زودی  با تهیه این قیر مابقی مسیر هم آسفالت شود . همانطور که قبلا هم گفتم آسفالت این خیابان از اعتبارات عمومی دهیاری لیالستان و همکاری اعضای شورای اسلامی تامین شده است .
دهیار لیالستان در پایان از تعامل خوب مجموعه شهری و دهیاری سخن  گفت و افزود ؛  جا دارد از همه عزیزان خصوصا از شورای محترم لیالستان ، بخشداری مرکزی،  فرماندار و معاونان ایشان که نهایت همکاری را با ما داشتند تشکر و قدردانی کنم.
  • نویسنده : سهیلا بی غم‌