‍ کلید توسعه شهر در دستان شهردار_بندرکیاشهر افتتاح #پروژه_احداث_بلوار در محله امیرکیاسر. 📍با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امیدی امام جمعه محترم شهر، بخشدار محترم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر و دکتر عبدالرضا سلیمانی #شهردار_بندرکیاشهر پروژه بلوار در محله امیرکیاسر افتتاح گردید. 💢در این مراسم شهردار بندر کیاشهر ضمن عرض خدا قوت به […]

‍ کلید توسعه شهر در دستان شهردار_بندرکیاشهر

افتتاح #پروژه_احداث_بلوار در محله امیرکیاسر.

📍با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امیدی امام جمعه محترم شهر، بخشدار محترم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر و دکتر عبدالرضا سلیمانی #شهردار_بندرکیاشهر پروژه بلوار در محله امیرکیاسر افتتاح گردید.

💢در این مراسم شهردار بندر کیاشهر ضمن عرض خدا قوت به دست‌اندرکاران پروژه و خوش آمدگویی به مدعوین، افتتاح این پروژه را حاصل #تلاش_شبانه_روزی کارکنان شهرداری بندر کیاشهر برشمرد و افزود این پروژه طی مدت زمان کوتاهی با تلاش جهادی کارکنان و پیمانکارا به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید.

💢در همین راستا شهردار بندر کیاشهر تاکید داشتند تا پایان سال زمان زیادی باقی نمانده و اگر مبنا را برای #حل_مشکلات_مردم و توسعه شهر بندر کیاشهر قرار دهیم اقدامات بسیاری را می‌توان در همین زمان کوتاه برای شما انجام داد و گره های زیادی را از پیش پای مردم شهر برداریم و در این مسیر از همه #صاحبنظران_و_دلسوزان واقعی شهر بندر کیاشهر دعوت می نماییم تا در جهت #آبادانی_شهر زیبای بندر کیاشهر همراه ما باشند.

💢در پایان شهردار بندرکیاشهر از ساکنین محله امیرکیاسر به جهت همراهی و صبر و شکیبایی در به اتمام رسیدن پروژه فوق قدردانی نمودند.