انعقاد تفاهمنامه همکاری آموزشی در حوزه خلاقیت و برندسازی شهری فی مابین اداره کل فنی و حرفه‌ای گیلان و شهرداری رشت به دنبال برنامه‌ریزی ستاد راهبردی شهر خلاق خوراک و به منظور حفظ و توسعه این برند، تفاهمنامه همکاری آموزشی در حوزه خلاقیت و برندسازی شهری بین اداره کل فنی و حرفه‌ای استان گیلان و شهرداری […]

انعقاد تفاهمنامه همکاری آموزشی در حوزه خلاقیت و برندسازی شهری فی مابین اداره کل فنی و حرفه‌ای گیلان و شهرداری رشت

به دنبال برنامه‌ریزی ستاد راهبردی شهر خلاق خوراک و به منظور حفظ و توسعه این برند، تفاهمنامه همکاری آموزشی در حوزه خلاقیت و برندسازی شهری بین اداره کل فنی و حرفه‌ای استان گیلان و شهرداری رشت منعقد شد.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت_ این نشست که  با حضور سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت، هادی رمضانی نائب رییس شورای شهر رشت، مسعود عباس نژاد رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر، سید شمس شفیعی رییس کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر و علیرضا تاج شهرستانی رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت، پورنصیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان، هوشنگی مدیر کل پست استان گیلان و مدیران مربوطه برگزار شد علاوه بر بررسی چگونگی همکاری برای حفظ برند شهر خلاق خوراک رشت، تفاهمنامه همکاری آموزشی در حوزه خلاقیت و برندسازی شهری با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گیلان و شهرداری رشت منعقد گردید.

 

سید مجتبی خدمت‌بین دانا در این جلسه با اشاره به اینکه شهرداری به دنبال کار نمایشی و تبلیغی در این زمینه نیست بلکه می‌خواهد این برند در توسعه اقتصادی شهر و شهروندانش موثر باشد، گفت: در این زمینه صدا و سیما و رسانه‌های گروهی می‌توانند کمک کنند و باید از این ظرفیتها بیشتر استفاده کنیم.

 

وی تاکید کرد: اگر از دیرباز به سفره‌های گیلانیها نگاه کنیم تنوع غذایی این خطه را به خوبی در می‌یابیم و وظیفه ما هم در این راه، همکاری برای توسعه این برند برای بهبود اقتصاد شهری است.

 

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر اینکه نگاه وی به موضوع شهر خلاق خوراک نگاهی حمایتی است عنوان کرد: به عنوان سرپرست شهرداری رشت از هر گونه طرح و برنامه در این زمینه حمایت و پشتیبانی می‌کنم.

 

دانا خاطر نشان کرد: باید با همه توان و ظرفیت خود تلاش کنیم تا برند شهر خلاق خوراک برای شهر رشت و مردمانش رفاه اجتماعی بیشتر را به دنبال داشته باشد.

 

 سرپرست شهرداری رشت با قدردانی از حاضران در این نشست اذعان کرد: مدیریت شهری تمام تلاش خود را برای حفظ و توسعه این برند به کار می‌گیرد و در این راه دست نیاز به سوی همه دستگاه‌های فرهنگی مرتبط دراز می‌کند.