رئیس کل دادگستری گیلان به همراه دادستان مرکز استان، معاون دادستان عمومی و انقلاب، عضو شورا، شهردار رشت و مدیران شهری از ساخت و سازهای خلاف و نسقی سطح شهر رشت بازدید به عمل آوردند.   به گزارش  نگاه شمال و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – […]

رئیس کل دادگستری گیلان به همراه دادستان مرکز استان، معاون دادستان عمومی و انقلاب، عضو شورا، شهردار رشت و مدیران شهری از ساخت و سازهای خلاف و نسقی سطح شهر رشت بازدید به عمل آوردند.

 

به گزارش  نگاه شمال و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – حجت‌ الاسلام حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان به همراه سید امیر حسین علوی شهردار رشت، مهدی فلاح میری دادستان مرکز گیلان، کریم تقی زاده معاون دادستان عمومی و انقلاب استان، هادی رمضانی عضو شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران شهرداری از ساخت و سازهای خلاف ساز و بدون مجوز به صورت نسقی سطح شهر رشت بازدید کردند.

 

در این بازدید در خصوص صیانت از حقوق عامه شهروندان، جلوگیری از تصرفات و نیز ساخت و سازهای غیرمجاز، تعیین تکلیف ساخت و سازها و اراضی نسقی سطح شهر، نحوه مواجهه با سکونتگاه‌های غیرمجاز و مناطق حاشیه‌ای و … بحث و بررسی صورت پذیرفت.