به گزارش  نگاه شمال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم  پزشکی گیلان؛ دکتر مصطفی گل شکن_ سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سومین روز از سال جدید ، ابتدا طی بازدیدی از بیمارستان شهیدنورانی تالش، از نزدیک در جریان کم و کیف روند پیشرفت  پروژه‌ها، […]

به گزارش  نگاه شمال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم  پزشکی گیلان؛ دکتر مصطفی گل شکن_ سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سومین روز از سال جدید ، ابتدا طی بازدیدی از بیمارستان شهیدنورانی تالش، از نزدیک در جریان کم و کیف روند پیشرفت  پروژه‌ها، مشکلات بخش های درمانی و زیر ساختی  های این بیمارستانها قرار گرفت.
دکتر گل شکن در این بازدید ضمن گفت و گو با دکتر سید نظام الدین هاشمی_ رئیس بیمارستان شهید نورانی تالش به بررسی فضای فیزیکی MRI، ساختمان قلب و فضای فیزیکی NICU پرداخت.
در ادامه، دکتر گل شکن با حضور در بیمارستان شهدای رضوانشهر ضمن گفت و گو با دکتر ساناز پیروی_ رئیس این بیمارستان، به بررسی پروژه های در حال جرا، مشکلات ساختمانی و نیروهای شرکتی این بیمارستان نیز پرداخت.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه  همچنین طی بازدیدی از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی انزلی از جمله مرکز غربالگری و شیمی درمانی این بیمارستان، از نزدیک در جریان مشکلات پرسنلی و زیر ساخت های ساختمان بیمارستان قرار گرفت.
دکتر گل شکن در این بازدید ضمن گفت و گو با دکتر مرتضی فلاح کرکان_ رئیس بیمارستان شهید بهشتی انزلی در جریان کم و کیف روند پیشرفت پروژه در حال ساخت بال جدید بیمارستان،  قرار گرفت.