بازدید شهردار رشت از پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه معاونین و مدیران شهرداری از پروژه های عمرانی قابل افتتاح در ایام الله دهه فجر بازدید به عمل آورد.   به گزارش  نگاه شمال و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل […]

بازدید شهردار رشت از پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر

سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه معاونین و مدیران شهرداری از پروژه های عمرانی قابل افتتاح در ایام الله دهه فجر بازدید به عمل آورد.

 

به گزارش  نگاه شمال و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید امیر حسین علوی شهردار رشت صبح امروز جمعه ۱ بهمن ماه ۱۴۰۰ از روند پیشرفت چهار پروژه‌ عمرانی فاز دو پارک گیلانه، فاز دو پارک سالار مشکات، باغ ژاپنی و رصدخانه کوشیار گیلانی بازدید کرد و در جریان پیشروی مراحل نهائی این پروژه ها قرار گرفت.

 

شهردار رشت با اشاره به پیگیری مجدانه مدیران شهرداری در خصوص اتمام این پروژه ها تا دهه مبارک فجر، بیان داشت: این پارکها در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهری و افزوده شدن به مجموعه های تفریحی شهر در مراحل پایانی احداث قرار گرفته است که در تلاشیم با تسریع در تکمیل عملیات ساخت، این پروژه ها را همزمان با چهل و سومین سالروز دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی جهت بهره مندی شهروندان به افتتاح برسانیم.