در نشستی ویژه با حضور شهردار رشت جلسه بحث و بررسی در زمینه منابع درآمدی مناطق پنجگانه شهرداری رشت برگزار شد.   به گزارش نگاه شمال؛ نشست رحیم شوقی شهردار رشت با مدیران مناطق پنجگانه شهرداری صبح روز یکشنبه چهارم تیر ماه ۱۴۰۲ برگزار گردید. در این نشست که با حضور معاون مالی و اقتصادی […]

در نشستی ویژه با حضور شهردار رشت جلسه بحث و بررسی در زمینه منابع درآمدی مناطق پنجگانه شهرداری رشت برگزار شد.

 

به گزارش نگاه شمال؛ نشست رحیم شوقی شهردار رشت با مدیران مناطق پنجگانه شهرداری صبح روز یکشنبه چهارم تیر ماه ۱۴۰۲ برگزار گردید.

در این نشست که با حضور معاون مالی و اقتصادی شهرداری، مدیر مالی شهرداری و مدیران مالی مناطق پنجگانه شهرداری رشت برگزار شد، ارزیابی عملکرد درآمدی و تحقق

بودجه به تفکیک مناطق انجام گردید و اصلاح و تقویت ساختار منابع انسانی حوزه مدیریت مالی مورد تاکید شهردار رشت واقع شد.

 

 

در این جلسه، رحیم شوقی با تاکید بر اینکه باید منابع درآمدی شهرداری در مناطق پنجگانه کاملاً رصد شود، خاطر نشان کرد: بررسی و ارائه راهکارهای افزایش درآمد در هر پنج منطقه مورد تاکید است.

 

 

شهردار رشت همچنین خاطر نشان کرد: از معاونت مالی و اقتصادی شهرداری رشت، مدیران مناطق پنجگانه، حوزه‌های مالی شهرداری در هر پنج منطقه به طور جدی می‌خواهم تا برای دریافت مطالبات شهرداری رشت هر گونه موانع و یا ابهامی که وجود دارد را برطرف کنند.

شوقی در این نشست خاطر نشان کرد: تحقق بودجه سال ۱۴۰۲ بستگی به تلاش و کوشش همه مدیران مالی مناطق پنجگانه دارد و در این مسیر تسهیلگری لازم هم از طریق شهرداری مرکز مورد توجه قرار می‌گیرد.