با حکم معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفت؛ انتصاب سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان   معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی طی حکمی سرپرست معاونت امور دریایی این اداره کل را منصوب کرد.   به گزارش نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی اداره کل […]

 

با حکم معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفت؛

انتصاب سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

 

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی طی حکمی سرپرست معاونت امور دریایی این اداره کل را منصوب کرد.

 

به گزارش نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مراسم تکریم و معارفه معاون امور دریایی این اداره کل برگزار شد و “علی کوهساری” به عنوان سرپرست جدید معاونت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان معرفی شد.

 

علی کوهساری دارای کارشناسی ارشد هیدرو مکانیک کشتی از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر و کارشناسی مهندسی دریا و کشتی سازی از  دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده و مقالات متعددی از قبیل بهینه سازی سیستم پیشرانش برای کاهش مصرف سوخت کشتی ها، محاسبات تغییرات بار شعاعی پروانه با روش توسعه یافته تئوری المان پره و همچنین کاهش تراز آب دریای خزر و تآثیرات آن بر تجارت دریایی حوزه خزر منتشر نموده است.

 

وی در طول ۲۰ سال سابقه فعالیت در سازمان بنادر و دریانوردی، مسئولیت‌ هایی همچون کارشناس ساخت در مجتمع کشتی سازی اروندان خرمشهر، کارشناس کنترل و بازرسی کشتی ها در اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، کارشناس کنترل و بازرسی کشتی ها در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، تدوین و اجرای طرح بویه گذاری تالاب انزلی، نظارت بر اجرای پروژه تأمین ایمنی آبراه حوزه شمال، نظارت بر اجرای پروژه لایروبی بنادر انزلی و آستارا، تهیه طرح توجیهی اجرای پروژه لایروبی تالاب انزلی و نظارت بر اجرای پروژه یاد شده، نظارت بر اجرای قراردادهای جستجو و نجات دریایی و نظارت بر اجرای قراردادهای زیست محیطی دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نظارت بر اجرای قراردادهای آبنگاری، هیدروگرافی و تدوین طرح ایمنی گردشگری دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، عضویت در کمیته تخصصی طراحی تجهیزات ایمنی سازمان و تدوین سند پیشنهادی ارسالی به سازمان جهانی دریانوردی ، تهیه طرح نیازسنجی تجهیزات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان (طرح آمایش تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی) و همچنین تهیه طرح توجیهی بهره برداری از لای استحصالی لایروبی کاتری در پروژه های عمرانی ملی و استانی به منظور ایجاد امکان بهره برداری مجدد از دایک های دپو لای و بهبود بازدهی عملیات لایروبی را در کارنامه خود دارد.

 

گفتنی است، در این مراسم مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از تلاش های “علی خدمتگزار” در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و خدمات در طول دوران تصدی معاون امور دریایی تقدیر بعمل آورد.

اقای مهندس خدمتگزار دارای کارنامه ایی درخشان در مدیریت مجتمع دریایی و بندری و منطقه ویژه اقتصادی امیراباد میباشند. سالها بعنوان معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان خوش درخشیدند.ایشان فارغ التحصیل دانشکده دریانوردی چابهار و دانشگاه جهانی دریانوردی WMU از کشور سوئد میباشند برایشان بهترینها را ارزومندم. علی اقا خسته نباشید و به امید اینکه سازمان بتواند از مدیر توانمندی چونن شما در آبنده بهترین استفاده را بنماید.