استاندار گیلان به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب سلام‌الله علیها در مرکز آموزشی درمانی حشمت رشت حضور یافت و از پرستاران تجلیل کرد.     به گزارش  نگاه شمال و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی (وبدا)، دکتر اسدالله عباسی – استاندار گیلان عصر امروز به همراه همسر خود با حضور در […]

استاندار گیلان به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب سلام‌الله علیها در مرکز آموزشی درمانی حشمت رشت حضور یافت و از پرستاران تجلیل کرد.

 

 

به گزارش  نگاه شمال و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی (وبدا)، دکتر اسدالله عباسی – استاندار گیلان عصر امروز به همراه همسر خود با حضور در مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت رشت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب سلام‌الله و روز پرستار را تبریک گفت.

در این مراسم که دکتر محمدتقی آشوبی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز حضور داشت، از مقام شامخ و شایسته تحسین پرستاران با اهدای گل و شیرینی تقدیر و تجلیل شد.

استاندار گیلان همچنین در حاشیه تجلیل از پرستاران، از بیماران بستری در بخش‌ها نیز عیادت کرد.

گفتنی است پیش از ظهر امروز، آیت‌الله فلاحتی – نماینده مقام معظم رهبری در استان گیلان نیز با حضور در مرکز آموزشی درمانی رازی با اهدای گل و شیرینی، مقام پرستاران را گرامی داشت و از تلاش‌های آن‌ها تقدیر کرد.