معاون قضایی رئیس کل و دبیر هیات بازرسی و نظارت بر حقوق شهروندی دادگستری گیلان از ثبت درخواست های مردم در موارد نقض حقوق شهروندی در هفته قوه قضائیه خبر داد. به گزارش نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، سیف الله مسرور معاون قضایی رئیس کل و دبیر هیات بازرسی و […]

معاون قضایی رئیس کل و دبیر هیات بازرسی و نظارت بر حقوق شهروندی دادگستری گیلان از ثبت درخواست های مردم در موارد نقض حقوق شهروندی در هفته قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، سیف الله مسرور معاون قضایی رئیس کل و دبیر هیات بازرسی و نظارت بر حقوق شهروندی دادگستری گیلان از ثبت درخواست های مردم در موارد نقض حقوق شهروندی در هفته قوه قضائیه خبر داد.

 

سیف الله مسرور معاون قضایی رئیس کل و دبیر هیات بازرسی و نظارت بر حقوق شهروندی دادگستری گیلان با تبریک هفته قضائیه اظهار داشت: چنانچه شهروندان محترم از نقض حقوق شهروندی به وسیله دستگاه های دولتی و اجرایی گله مند باشند می توانند شکایات و گزارش های خود را به این معاونت ارسال نمایند.

 

وی با بیان اینکه روز چهارشنبه ۶/۴/۱۴۰۳ در هفته قوه قضائیه به درخواست های مردمی در خصوص حقوق بشر و شهروندی اختصاص دارد گفت: چنانچه حقوق افرادی در دستگاه های اجرایی و یا دادگستری ها نقض شده است می توانند شکایات خود را به طور حضوری به دادگستری های استان تحویل داده یا از طریق سامانه سجام و یا به شماره ۳۳۸۴۵۸۲۵ فاکس نمایند.

 

این مقام قضایی در پایان تصریح کرد: گزارش ها پس از بررسی و نتیجه گیری به افراد اعلام می شوند.