مهندس باقر کاظمی مدیر عامل شرکت چوکا :  صنایع چوب و کاغذ ایران  با تلاش جهادی کارکنان و مدیران و  حمایت‌های شستا ، تاپیکو و تاسیکو به روز های اوج خود باز خواهد گشت

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر عامل جدید شرکت چوکا

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران(چوکا) با حضور دکتر نصرالهی مدیرعامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین(تاسیکو) و دکتر محمدیاری نماینده مردم شریف شهرستانهای تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین برگزار شد.

 

در این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای مهندس ایرج زمانی فرد مدیرعامل قبلی  شرکت چوکا، مهندس باقر کاظمی بعنوان سرپرست مجموعه عظیم صنعتی شمال کشور معرفی شد.

 

دکتر محمدیاری نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال  در مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت چوکا گفت ؛ از پرسنل شریف و نجیب شرکت چوکا  که با کار و تلاش صادقانه در راستای اعتلای نام چوکا تلاش میکنند ، تشکر می کنم.
وی گفت ؛  بی شک با مشارکت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار در منطقه،  چوکا ظرفیت تبدیل به یک هلدینگ بزرگ را دارد.
‌محمدیاری  معیشت کارکنان مجموعه چوکا را در اولویت دانست و گفت ؛ رونق بخشیدن به تولید در این مجموعه با حمایت هلدینگ و شستا امکان پذیر است.
در ادامه این مراسم دکتر نصراللهی مدیرعامل هلدینگ تاسیکو از زحمات کارکنان چوکا تشکر کرد و گفت ؛ کارکنان چوکا در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دادند .‌وی حمایت از مدیران بومی متخصص در شرکت‌های زیرمجموعه را از مهمترین  اهداف این شرکت  دانست و تصریح کرد ؛  انتخاب مدیریت جدید مجموعه چوکا  بر اساس این معیار صورت گرفته است.
دکتر نصرالهی با اعلام اینکه چوکا نیازمند حرکت در نقشه راهبردی جهت دستیابی به اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در بازار محصولات خود می باشد خاطر نشان کرد ؛  در این راستا  ما با تمام توان در کنار چوکا هستیم.
مهندس زمانی فرد مدیرعامل سابق مجتمع چوکا نیز ضمن بیان سخنانی کوتاه، مردم منطقه تالش بزرگ را دارای  تاریخچه ای  به قدمت تاریخ ایران دانست  و  یادآور شد  این مردم‌ همواره به عنوان یکی از ستون‌های قابل اعتماد شناخته شده‌اند.
 در ادامه مراسم مهندس کاظمی سرپرست  جدید شرکت چوکا  با بیان اینکه مجموعه عظیم چوکا  دارای پرسنل و مدیرانی با روحیه جهادی می باشد،  اظهار امیدواری کرد؛  چوکا با حمایت‌های شستا ، تاپیکو و تاسیکو به روز های اوج خود باز خواهد گشت

 

گفتنی ست باقر کاظمی شهردار اسبق شهر ماسال از سال ۹۹ وارد مجموعه کارخانه چوکا شده بود و  در سمت معاونت اداری و منابع انسانی کارخانه چوکا فعالیت داشت .

لازم‌ به ذکر است انتخاب وی به جهت بومی بودن ، از سوی بسیاری از  محافل مورد تحسین قرار گرفته است.

  • نویسنده : سهیلا بی غم