برگزاری جشنواره ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد به واکسیناسیون در رشت نگاه شمال  – مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه در نظر دارد با همراهی معاونت بهداشتی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، جشنواره ای را با محوریت “ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد برای واکسیناسیون” برگزار کند.   به گزارش پایگاه […]

برگزاری جشنواره ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد به واکسیناسیون در رشت

نگاه شمال  – مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه در نظر دارد با همراهی معاونت بهداشتی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، جشنواره ای را با محوریت “ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد برای واکسیناسیون” برگزار کند.

 

به گزارش پایگاه خبری نگاه شمال  به نقل از دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه در نظر دارد با همراهی معاونت بهداشتی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، جشنواره ای را با محوریت “ایده های خلاقانه برای ترغیب افراد برای واکسیناسیون” برگزار کند.

علاقمندان می توانند ایده ها ی خود را از  طریق ایمیل به آدرس sdhrccollab@gmail.com و یا از طریق پست به آدرس رشت-میدان فرهنگ- معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان-مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن ۰۱۳۳۳۳۳۲۴۹۸ تماس بگیرید و یا به آدرس https://sdhrc.gums.ac.ir/Zuws مراجعه نمایید.

گفتنی است؛ فراخوان مذکور هیچ محدودیتی در ارتباط با سن ؛ تحصیلات و نوع شغل افراد ندارد و همه افراد می توانند در این برنامه مشارکت داشته باشند. همچنین ایده های ارسالی می توانند در همه حیطه هایی که باعث افزایش ترغیب واکسن شوند ( برای مثال ایده خلاقانه در زمینه کاهش ازدحام یا بهبود تبلیغات و… )  نگارش شوند.