بزرگترین جشنواره نقاشی کودک گیلان در شهر لنگرود   🔸کودکان هنرمند نقاش لنگروی در جشنواره «تورنگ» دنیای قشنگ اندیشه شان را به تصویر کشیدند.   🔸با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود جشنواره و مسابقه نقاشی کودک با عنوان «تورنگ» در پارک فجر شهر لنگرود با حضور حدود ۳۰۰ هنرمند نقاش کودک و استقبال […]

بزرگترین جشنواره نقاشی کودک گیلان در شهر لنگرود

 

🔸کودکان هنرمند نقاش لنگروی در جشنواره «تورنگ» دنیای قشنگ اندیشه شان را به تصویر کشیدند.

 

🔸با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود جشنواره و مسابقه نقاشی کودک با عنوان «تورنگ» در پارک فجر شهر لنگرود با حضور حدود ۳۰۰ هنرمند نقاش کودک و استقبال کم نظیر مردم لنگرود برگزار شد.

 

🔸دکتر صادق صادق پور شهردار لنگرود در این جشنواره اعلام داشت که در بخشی از شهر به رسم یاد بود المان هایی از شش نقاشی برگزیده جشنواره طراحی و اجرا خواهد شد.

 

🔸همچنین شهردار لنگرود توسعه فضای گردشگری پارک فجر را از اولویت های اساسی شهرداری لنگرود در مسیر زیبا سازی این شهر قلمداد کرد.

 

🔸جشنواره نقاشی تورنگ با موضوع «شهری که من دوست دارم» فرصتی برای هنرمندان نقاش کودک لنگرودی بود که آنگونه که شهرشان را دوست دارند، روی صفحه نقاشی ترسیم کنند.

 

🔸«تورنگ» نام محلی قرقاول در گیلان است که چهار زیستگاه نیز در لنگرود دارد و یکی از میادین مهم این شهر با المان این پرنده زیبا طراحی شده است.