بهار مست سرپرست شهرداری رشت به همراه نمایندگان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت از یادمان شهدای گمنام بوستان ملت بازدید نمود.   به گزارش‌نگاه شمال و به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت – سرپرست شهرداری رشت در این […]

بهار مست سرپرست شهرداری رشت به همراه نمایندگان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت از یادمان شهدای گمنام بوستان ملت بازدید نمود.

 

به گزارش‌نگاه شمال و به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت – سرپرست شهرداری رشت در این بازدید با بیان اینکه زنده نگه‌ داشتن یاد و نام شهدا برای همگان یک وظیفه است، اظهار کرد: یادمان شهدای گمنام بوستان ملت جایگاه پیکر مطهر دو شهید گرانقدری است که جان خود را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند‌.

 

علی بهارمست افزود: عملیات اجرایی این پروژه ۲۹ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت و بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان آغاز گردید و با پیگیریهای انجام شده در کوتاهترین زمان ممکن افتتاح خواهد شد.