به حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهری ؛ زنگ مهر در لاهیجان نواخته شد   باز آمد بوی ماه مهر بوی ماه مدرسه ….   نگاه شمال ؛ فصل تابستان به پایان رسید و با آغاز فصل پاییز و اولین روز از ماه مهر و مهربانی، شور و اشتیاق به دانش آموزان برگشته و با […]

به حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهری ؛

زنگ مهر در لاهیجان نواخته شد

 

باز آمد بوی ماه مهر

بوی ماه مدرسه ….

 

نگاه شمال ؛ فصل تابستان به پایان رسید و با آغاز فصل پاییز و اولین روز از ماه مهر و مهربانی، شور و اشتیاق به دانش آموزان برگشته و با بازگشت به مدارس آغاز سال جدید تحصیلی را جشن گرفتند.

با شروع سال تحصیلی جدید در اول مهر، میلیون ها دانش آموز به شوق آموختن، روانه مدرسه شدند.‌

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.

 

با حضور فرماندار لاهیجان ، فرمانده سپاه و نیروی انتظامی، شورای تامین ، رییس آموزش و پرورش لاهیجان و با حضور دکتر صالح محمدی  رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان و دیگر مسئولین شهرستانی در مدرسه ابتدایی فاطمه پورخصالیان لاهیجان ،زنگ مهر نواخته شد .

 

فرماندار لاهیجان در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به دانش آموزان گفت ؛ ما امروز در این مکان حاضر شدیم‌ تا در برپایی جشن روز اول مهر در کنار شما عزیزان باشیم‌. شما آینده سازان این کشور هستند و معلمان شما که نقش انبیا را دادند وظیفه تعلیم و تربیت شما را بعهده دارند .

شما عزیزان باید خوب درس بخوانید و پیشرفت کنید چرا که شما نخبگان و سازندگان فردای ایران هستید.

دکتر براتی در ادامه خطاب به دانش آموزان گفت؛ قدر لحظات باارزش زندگیتان و قدر دوستانی که امروز پیدا می‌کنید را بدانید و تلاش کنید تا دانش آموزان بسیار خوبی باشید .

وی در پایان گفت؛ انشالله همه ما در دل توجهات امام عصر و منویات رهبر کبیر انقلاب اسلامی و سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوانیم خدمتگزار این نشان باشیم‌ .

 

در ادامه این مراسم پس از اجرای سرود توسط دانش آموزان ، زنگ مهر نواخته شد و دانش آموزان وارد کلاسهای خود شدند.‌

خبرنگار و عکاس؛ سهیلا بی غم‌