به مناسبت دهه فجر انجام شد؛ آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری آستارا آیین افتتاح پروژه های شهرداری آستارا  در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور تیم مدیریت شهری، سرپرست شهرداری آستارا، رییس و اعضای شورای شهر ، کارکنان شهرداری، فرماندار و دیگر مسئولین شهری برگزار شد مهندس نوپور سرپرست […]

به مناسبت دهه فجر انجام شد؛
آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری آستارا
آیین افتتاح پروژه های شهرداری آستارا  در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور تیم مدیریت شهری، سرپرست شهرداری آستارا، رییس و اعضای شورای شهر ، کارکنان شهرداری، فرماندار و دیگر مسئولین شهری برگزار شد
مهندس نوپور سرپرست شهرداری آستارا در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار نسیم ضمن تبریک این  ایام‌ گفت ؛ دهه مبارک فجر طلوع دوباره خورشید حقیقت طلبی،  ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی در دستان معمار کبیر انقلاب و فرصتی مغتنم برای یاری گرفتن از رهنمودهای مقام معظم رهبری و درس‌آموزی از خون سرخ بزرگ مردان و زنانی است که نهال انقلاب را با عشق و اشتیاق کاشتند و با ایمان و اعتقاد آن را به ۴۳ سالگی رساندند .
وی یاداور شد ؛ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره)، با تکیه‌ بر ازخودگذشتگی و شهامت و خون جوانان وطن، اراده پولادین ملت و الهام گرفتن از نهضت عاشورا شکل گرفت و مردمان ایران‌زمین برای تحقق آرمان‌هایشان با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پا به میدان گذاشتند و لحظه‌ای از خواسته خود عقب‌نشینی نکردند.
دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن مجاهدت‌ها و جان‌فشانی‌های مردان وزنان آزاده ایران سرافراز و کلید گشاینده درهای فتح و پیروزی به روی ملت بزرگ ایران است
مهندس نوپور خاطر نشان کرد  ؛ اینجانب فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم شریف و شهید پرور آستارا  تبریک عرض می نمایم و سربلندی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند منان مسئلت دارم.

آیین افتتاح و بهره برداری از  پروژه های شهرداری و شورای شهر  آستارا در دهه مبارک فجر ۱۴۰۰ شامل چهار پروژه به شرح زیر می باشد.

احداث پارک شهید نثاریان در ضلع شمالی خیابان اسکله.
که  شامل جدولگذاری ،کف سازی و اصلاح رقوم، درختکاری تامین روشنایی و ایجاد فضای سبز و نصب مبلمان پارک و وسایل بازی کودک می باشد.
احداث پارک در میدان زکات در ضلع جنوب غربی میدان زکات بوده که شامل جدولگذاری،  کف سازی و اصلاح رقوم،  درختکاری، تامین روشنایی و ایجاد فضای سبز و نصب مبلمان پارکی.
احداث رفیوژ وسط و تامین روشنایی در بلوار سفیر امید که شامل جدولگذاری و احداث رفیوژ و تهیه و نصب پایه های روشنایی در بلوار اسکله به طول یک کیلومتر می باشد.

احداث شبکه جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی شهر شامل احداث کانیوو و جدول گزاری جوی جدول و انواع کانال های سرپوشیده و روباز