به گزارش نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان،در این آیین مهدیزاده گفت: یکی از آثار مهم ورزش ایجاد هیجان و نشاط در جامعه است و البته انتظار می رود که قهرمانان ما پهلوان هم باشند زیرا پهلوانی رتبه بالایی است که الگویش مولای ما امیرالمومنین (ع) است. وی […]

به گزارش نگاه شمال و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان،در این آیین مهدیزاده گفت: یکی از آثار مهم ورزش ایجاد هیجان و نشاط در جامعه است و البته انتظار می رود که قهرمانان ما پهلوان هم باشند زیرا پهلوانی رتبه بالایی است که الگویش مولای ما امیرالمومنین (ع) است.

وی بر اهمیت ورزش تاکید کرد و افزود: امروزه ورزش در زندگی مردم دنیا نقش مهمی دارد و میلیون ها نفر به آن اشتغال دارند و چندین برابر آن نیز تماشاگر و طرفدار برنامه های مختلف ورزشی اند.

رییس هیات ورزش صنعت آب و برق استان گفت: برخی از مهم ترین محورها و موضوعات، مبحث اخلاق در ورزش است که باید ورزشکاران به ویژه ورزشکاران صنعت آب و برق گیلان بعنوان نمایندگان استان در عرصه های مختلف ورزشی مورد عنایت ویژه قرار دهند.

مهدیزاده گفت: اصلی‌ترین رکن زندگی هر انسان جسم مادی اوست که حضرت علی (ع) در دعای کمیل فرموده اند: قَوِّعَلی خِدمَتِکَ جَوارِحی (خداوندا اعضای بدن من را برای خدمت به خودت قوی گردان) این جمله به خوبی نشان می‌دهد که اگر انسانی قرار است متحمل خدمتی شود باید بدنی سالم داشته باشد و ورزش یکی از تضمین کننده های سلامت برای هر فرد است.

وی افزود: شاید مهم ترین نقشی که تربیت بدنی و ورزش در اجتماع ایفا می کند اهمیت آن در شکل گیری شخصیت، بروز استعدادهای نهفته و رشد عقلی، روحی، بدنی و اجتماعی کودکان و نوجوانان باشد که آنها را به عنوان افرادی مفید و خدمتگزار برای جامعه پرورش می دهد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان در پایان بر اهمیت تحصیل در کنار ورزش تاکید کرد و خاطرنشان کرد: از تمامی کارکنان صنعت آب و برق و خانواده آنان که حامی و همراه بزرگی در خدمت رسانی به ویژه در فصل پیک تابستان بوده اند، کمال تشکر را دارم.

این جشنواره ورزشی بین فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان در رشته های دارت، شنا، آمادگی جسمانی، طناب کشی و نقاشی بمناسبت هفته دولت برگزار شد و طی این آئین از نفرات برتر هر رشته با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

گفتنی این است این آیین به همت دبیر و اعضای هیات ورزش صـنـعـت آب و بــرق استان برگزار شد و جمعی از مدیران و معاونین شرکت های تابعه وزارت نیرو در گیلان درآن حضور داشتند.