علی بهارمست، با حضور در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت، روند اجرایی پروژه های عمرانی شهرداری رشت را مورد بررسی قرار داد.   به گزارش نگاه شمال و به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سرپرست شهرداری رشت در جلسه با معاون و مدیران […]

علی بهارمست، با حضور در معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت، روند اجرایی پروژه های عمرانی شهرداری رشت را مورد بررسی قرار داد.

 

به گزارش نگاه شمال و به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سرپرست شهرداری رشت در جلسه با معاون و مدیران حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری، تکمیل و بهره برداری از پروژه ها را موجب افزایش اعتماد عمومی و حرکت به سمت توسعه و پیشرفت شهر عنوان و اظهار کرد: عدم نظارت لازم بر حسن اجرای کار و موانع احتمالی می تواند در کاهش سرعت پروژه ها تاثیرگذار باشد.

 

علی بهارمست در این جلسه با اشاره به پروژه‌های اولویت دار شهرداری در بودجه سال جاری نسبت به دقت، کیفیت و تسریع پروژه ها تاکید کرد.

 

سرپرست شهرداری رشت در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم اهتمام جدی در اجرای پروژه های بازآفرینی شهرداری رشت، گفت: ساختمانهای تاریخی شهرداری رشت میراث ارزشمند و نماد شهر رشت می باشند که میبایست به صورت ویژه نسبت به مقاوم سازی و رفع خطر از این ساختمانها اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

در این جلسه محمد حسین خیابانی، معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت نیز گزارشی از روند پروژه های عمرانی در دست اجرا و نیمه تمام ارائه نمود.

 

شایان ذکر است علی بهارمست پس از پایان جلسه از مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت نیز بازدید نمود.