تاکید فرمانده کل سپاه بر تسریع در روند احداث پروژه‌های علوم پزشکی گیلان نگاه شمال .رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان سپاه بیش از تصورات و انتظارات به منافع عمومی می‌اندیشد و ممارست جدی در رفع کاستی ها در مناطق محروم دارد، گفت: سردار سلامی علاوه بر قول تامین یک دستگاه MRI، بر تسریع […]

تاکید فرمانده کل سپاه بر تسریع در روند احداث پروژه‌های علوم پزشکی گیلان

نگاه شمال .رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان سپاه بیش از تصورات و انتظارات به منافع عمومی می‌اندیشد و ممارست جدی در رفع کاستی ها در مناطق محروم دارد، گفت: سردار سلامی علاوه بر قول تامین یک دستگاه MRI، بر تسریع در اجرای پروژه های عمرانی مشترک قرارگاه خاتم الانبیا با دانشگاه علوم پزشکی گیلان تاکید دارد.

به گزارش نگاه شمال و به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، دکتر ارسلان سالاری امشب در جمع خبرنگاران در حاشیه دیدار با سردار سرلشکر حسین سلامی در جریان سفر به گیلان با تقدیر از حمایت های بی‌دریغ سپاه از کادر بهداشت و درمان، اظهار کرد: مردم گیلان همیشه از وجود پر برکت سپاه و بسیج منتفع شده بودند و این حمایت ها در بحران کرونا به اوج خود رسیده است.

وی با اشاره به بخشی از حمایت های سپاه در بحران کرونا، افزود: سپاه و بسیج گیلان با هدایت و فرماندهی سردار عبدالله پور در ابتدای دوران کرونا با گندزدایی محیط و سپس با غربالگری و اکنون در واکسیناسیون برادری و پشتیبانی را در حق مردم ادا کرده اند‌.

سپاه همچون سایر حوزه‌ها در سنگر محرمیت زدایی نیز حاضر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه حمایت های سپاه و بسیج از مردم گیلان صرفا در غربالگری، بسیج ملی و یا واکسیناسیون نبوده، گفت: سپاه با درایت و عمق نگری به ابعاد مختلف جامعه در بحران کرونا پس از شناخت صحیح از عقب ماندگی های عدیده حوزه بهداشت و درمان استان در جهت توازن بخشی به حوزه سلامت در سنگر محرومیت‌زدایی نیز حاضر شد و احداث و توسعه زیرساخت‌های درمانی را از سر گرفت.

دکتر سالاری با اشاره به همکاری مشترک قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه با دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: پس از پیگیری های مکرر و برگزاری نشست های هم اندیشی، خوشبختانه آغاز احداث بیمارستان ۳۵۰ تخت خوابی پورسینا و همچنین احداث دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سایت لاکان آغاز شده است.

سپاه بیش از حد تصورات ممارست در رفع کاستی های مردم مناطق محروم دارد

وی با اشاره به اینکه سپاه بیش از تصورات و انتظارات به منافع عمومی می‌اندیشد و ممارست جدی در رفع کاستی های مردم به ویژه در مناطق محروم دارد، گفت: سردار سرلشکر سلامی امروز نیز در نشستی که با حضور استاندار و فرماندهی سپاه قدس گیلان داشتیم پس از نیازسنجی های گیلان، قول تامین منابع لازم برای خرید یک دستگاه MRI جهت ارایه خدمت در مرکز آموزشی درمانی رازی را داد.

سپاه همیشه در خط مقدم است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از حسن توجه فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه نشان داده همیشه در خط مقدم خدمت به مردم قرار دارد و هیچگاه از مسیر تعالی و عزت متوقف نمی‌شود.

تاکید فرمانده کل سپاه بر تسریع در اجرای پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دکتر سالاری با اشاره به روحیه بی‌بدیل و بی‌مثال خدمت جهادی در سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: فرمانده کل سپاه، آغاز همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه سازندگی را یکی از راه های برون رفت از مشکلات حوزه سلامت دانست و بر تسریع در اجرای پروژه و بهرمندی مردم از آنها تاکید کرد.