تاکید مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه بر استفاده از ظرفیت والای خیرین در شهرستان لنگرود مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در نشستی با مسوولان نظام سلامت لنگرود بر استفاده بهینه از ظرفیت والای خیرین در شهرستان لنگرود تاکید کرد.     به گزارش  نگاه شمال و به نقل از […]

تاکید مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه بر استفاده از ظرفیت والای خیرین در شهرستان لنگرود

مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در نشستی با مسوولان نظام سلامت لنگرود بر استفاده بهینه از ظرفیت والای خیرین در شهرستان لنگرود تاکید کرد.

 

 

به گزارش  نگاه شمال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دکتر غلامرضا عبدالله زاده- مدیر سازمان های مردم نهاد وخیرین سلامت و کارشناسان همراه با مدیر شبکه بهداشت و درمان، مسئول حراست، مدیر بیمارستان سردار شهید حسین پور لنگرود، رابطان وکارشناسان سازمانهای مردم نهاد حوزه سلامت شهرستان لنگرود دیدار وگفتگو کردند.

دکتر عبداله زاده با بیان تبریک به مناسبت آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و ایام غرور آفرین هفته دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام، آزادگان، جانبازان و خانواده ی معظم شهدا و امت شهید‌پرور، در خصوص تشکیل موسسه خیریه بیمارستانی شهید حسین پور لنگرود و جلب اعتماد و جذب خیرین در حوزه بهداشت و درمان همچنین مراکز اقتصادی بزرگ و کوچک شهرستان در راستای ارتقای بهداشت ودرمان شهرستان مواردی را بیان داشت.

سپس دکتر الهام عاشوری- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، گزارشی از عملکرد خیرین در سال های گذشته به ویژه در ایام کرونا ارائه نمود.

در ادامه هریک از حاضرین در جلسه پس از تبادل نظرات، پیشنهادات اجرایی و راهکارهای عملی را بیان داشتند.