این فعال فرهنگی و اجتماعی شهرستان لنگرود ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی باید تلاش کنند تا مردم با همدلی و همراهی در انتخاب افراد اصلح، متعهد، متخصص همت کنند.

تشریح اهداف و برنامه های یعقوب رمضانی، نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لنگرود

یعقوب رمضانی ، مدیر روابط عمومی فرمانداری لنگرود با بیان اینکه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸خردادماه امسال موجب ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی می شود، گفت: به فضل پرودگار ملت شریف ایران در انتخابات ۲۸ خرداد پرشور و باشکوه شرکت خواهند کرد.

نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لنگرود با تاکید بر برگزاری انتخاباتی سالم و بدور از هرگونه خرید و فروش آرا، تصریح کرد: رسانه ها باید در این گونه مسائل یک قدم از مردم جلوتر باشند و نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم و حرکت آنها به سمت درست فرهنگ سازی و اقدام کنند.

این فعال فرهنگی و اجتماعی شهرستان لنگرود ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی باید تلاش کنند تا مردم با همدلی و همراهی در انتخاب افراد اصلح، متعهد، متخصص همت کنند.

رمضانی با اشاره به اینکه نقش شورا انتخاب مناسب شهردار خوب ، سالم ، متعهد و متخصص می باشد و در این راستا نقش نظارت قانونی و دقیق بر عملکرد شهردار دارد، خاطرنشان کرد: شورا باید روحیه مشورتی، کار جمعی، مشاوره پذیر، مسئولیت پذیر، دارای مسئولیت اجتماعی و دارای اطلاعات کافی از وضعیت شهر باشد.

 

نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لنگرود به اهم برنامه های پیشنهادی خود اشاره و اظهار کرد: ساماندهی بازارهای محلی و دستفروشان، جلوگیری از سد معبر و رونق دادن بازارچه پارک بازار، توسعه پارک فجر، توجه خاص به مسائل زیست محیطی به ویژه احیا و نگهداری تالاب کیاکلایه و رودخانه شهر لنگرود، ایجاد کتابخانه های سیار در محلات جهت توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، شناسایی کمبودها و نیازهای مختلف هر محله و اولویت بندی آنها جهت اجرایی کردن، برگزاری جشنواره های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی و …. از جمله برنامه های پیشنهادی است.

رمضانی ، ایجاد فضاهای ورزشی و تفریحی در مناطق پرجمعیت شهر لنگرود، جمع آوری آب های سطحی، زیباسازی شهر به ویژه ورودی شهر، ساخت تندیس شهدای شاخص، نخبگان، ورزشکاران، علما و مشاهیر شهرستان، توجه خاص به آثار باستانی و قدیمی شهر ستان، مشاوره با افراد متخصص ، حمایت از گروه های مختلف هنری، تئاتر و بازیگران و هنرمندان، توسعه فضای سبز در محلات و حوزه های شهری را از دیگر برنامه های خود عنوان کرد.

نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لنگرود در پایان تاکید کرد: انجام همه این امورات در حوزه شهری مستلزم همدلی، همکاری اعضای شورای شهر، شهردار، عوامل شهرداری و مردم است.