تمدید مهلت ارسال آثار “جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت” تا پایان اسفند ۱۴۰۰ مهلت ارسال آثار نخستین «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت» که به همت اداره کل خیرین سلامت و موسسات خیریه و سلامت سراسر کشور برگزار می شود تا ۲۹اسفند ۱۴۰۰ تمدید شد. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف توسعه مشارکت‌های اجتماعی […]

تمدید مهلت ارسال آثار “جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت” تا پایان اسفند ۱۴۰۰

مهلت ارسال آثار نخستین «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت» که به همت اداره کل خیرین سلامت و موسسات خیریه و سلامت سراسر کشور برگزار می شود تا ۲۹اسفند ۱۴۰۰ تمدید شد.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف توسعه مشارکت‌های اجتماعی در حوزه سلامت، تکریم و تجلیل از اقشار مشارکت‌ها از جمله خیران، تشکل‌های مردم نهاد، گروه‌های داوطلب، شرکت‌های فعال در حوزه csr و گردآوری آثار و تولیدات هنری، فرهنگی، علمی و ادبی در حوزه مشارکت اجتماعی اولین رویداد و «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت» را برگزار کند.

این جشنواره بخش‌های مختلفی دارد که عموم شهروندان، دانشجویان و دانش‌آموزان سراسرکشور می‌توانند در آن شرکت کنند. کار داوطلبی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، فردی و سازمانی، مشارکت اجتماعی در بحران‌ها، سرمایه‌گذاری اجتماعی، مشارکت اجتماعی از منظر دین، اخلاق و موانع موجود در جلب مشارکت‌های عمومی از جمله محورهای این جشنواره هستند.

گردآوری آثار نخستین “جشنواره مشارکت‌های اجتماعی سلامت”  از ابتدای مهرماه آغاز شده و  تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به https://festivalsph.irمراجعه کنند