جلسه اعضای محترم شورای اسلامی شهر با حضور نماینده مجلس و شهردار سیاهكل برگزار شد به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاهکل ، جلسه شورای اسلامی شهر سیاهکل  با حضور دکتر رسول فرخی نماینده محترم مردم شریف سیاهکل و لاهیجان و مهندس کمیل لاهوتی شهردار محترم سیاهکل و اعضای محترم شورای اسلامی شهردر محل […]

جلسه اعضای محترم شورای اسلامی شهر با حضور نماینده مجلس و شهردار سیاهكل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاهکل ، جلسه شورای اسلامی شهر سیاهکل  با حضور دکتر رسول فرخی نماینده محترم مردم شریف سیاهکل و لاهیجان و مهندس کمیل لاهوتی شهردار محترم سیاهکل و اعضای محترم شورای اسلامی شهردر محل  دفتر  شورا برگزار شد .

در ابتدا مهندس قنبری رئیس محترم شورای اسلامی شهر سیاهکل ، ضمن عرض خیرمقدم ، خداقوت و تشکر از نماینده محترم شهرستان در خصوص پیگیری مطالبات مردمی و موضوعات مربوط به عمران شهری از سوی ایشان تقدیر و تشکر کرد و به بیان خواسته ها ، مشکلات و دغدغه های مردم در حوزه شهری پرداخت .

در ادامه هریک از اعضای محترم شورای اسلامی شهر ،مهندس ابراهیم نیای سیاهکلی – مهندس شیرینکام –مهندس شاقلانی و مهندس خیراندیش نیز در خصوص مشکلات تاکسیرانی ، تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری ،ایجاد درآمد پایدار ، جمع آوری آبهای سطحی ، اخذ مجوز جهت زیرسازی و آسفالت کوچه ها و خیابانها صحبت و اظهار نظر نمودند .

مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل نیز  ضمن خوش آمد گویی به نماینده محترم مردم سیاهکل  در مجلس شورای اسلامی گفت :

شهر سیاهکل دارای پتانسیل و ظرفیت های بسیار زیادی است که قطعا با تلاش مجموعه شورا و شهرداری ، همچنین پیگیری های نماینده محترم در سطح کلان کشوری میشود گام محکمی در اعتلای این شهر برداشت .

وی افزود : با توجه به مدت کوتاه تصدی مدیریت شهری اینجانب و مشکلات عدیده عمرانی ، مطالبات ، ماشین آلات و … توانسته ایم با همراهی و همت تمامی اعضای شورای اسلامی شهر و حمایت های بیدریغ نماینده محترم مجلس اقدامات قابل توجهی را انجام دهیم .

شهردار سیاهکل در ادامه ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ماهه اظهار داشت : الحمدلله در فاصله کمتر از ۱۰ روز گذشته موفق به برگزاری ۲ جلسه با اعضای محترم شورای اسلامی شهر و تصمیم گیری در خصوص مسائل پر اهمیت و حساس شهری به ویژه احداث و اخذ مجوزهای کمربندی خیام ، درخواست تامین اعتبار قیر از مراجع صدور مجوز ، هماهنگی و مکاتبات لازم در خصوص ایجاد درآمد پایدار شهرداری ، راه اندازی معدن شن و ماسه و تامین اعتبار بافت فرسوده شهری حدفاصل میدان امام رضا (ع) تا میدان امام حسین (ع)  شده ایم که امیدواریم با حمایت ها و پیگیری های نماینده محترم این خواسته های بحق مردم نیز محقق شود .

دکتر رسول فرخی نماینده محترم مردم شریف سیاهکل در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه تعاملی گفت :

همانگونه که پیش از این نیز گفته بودم با تمام قوا حاضر به همراهی و کمک به مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر هستم و با پیگیری های کشوری سعی بر رفع مشکلات پیش روی شهرداری خواهم نمود .

وی با توجه به استماع سخنان اعضای محترم  شورای اسلامی شهر و شهردار محترم ، بلافاصله در خصوص خواسته های مطرح شده ، با مدیران اداره کل آب منطقه ای در خصوص برداشت شن و ماسه همچنین  در خصوص افزایش سهمیه قیر  نیز با سازمان همیاری های کل کشورتماس تلفنی برقرار نمود  و قول مساعد را جهت تسهیل در این امر دریافت کرد و خواست جهت اخذ مجوزات لازم  با شهرداری سیاهکل همکاری ویژه نمایند .

در انتها مجدد اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و نماینده محترم بر ایجاد تعامل و همدلی جهت پیشرفت و آبادانی سیاهکل تاکید کردند .