جلسه شورای اداری شهرستان رودسر برگزار گردید فرماندار رودسر، تمام تلاش مسئولان باید در راستای جلب رضایت مندی مردم باشد به گزارش نگاه شمال ؛  فرماندار رودسر روز پنجشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه امروز امید مردم به مسئولان نظام است گفت: تمام تلاش مدیران و مسئولان نظام باید در راستای […]

جلسه شورای اداری شهرستان رودسر برگزار گردید

فرماندار رودسر، تمام تلاش مسئولان باید در راستای جلب رضایت مندی مردم باشد

به گزارش نگاه شمال ؛  فرماندار رودسر روز پنجشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه امروز امید مردم به مسئولان نظام است گفت: تمام تلاش مدیران و مسئولان نظام باید در راستای جلب رضایت مندی مردم باشد.

محمد رضا شهابزاده افزود: با وجود همه مشکلات، تمام تمرکز مسئولان باید در راستای خدمت خالصانه و صادقانه و بی منت به مردم باشد.

وی با گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر و تقدیم شهدای فراوان در این عرصه اظهار کرد: این شهدا در جهت حفظ سلامت و آرامش جامعه جان خود را تقدیم نظام کردند و امروز همه ما مدیون مجاهدت‌ها و جانفشانی های شهدا هستیم.

فرماندار رودسر در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد :این شهرستان به لحاظ برخورداری از ظرفیت عظیم جلگه و دریا، هر ساله پذیرای خیل زیادی از گردشگران از اکثر نقاط کشور است لذا ضرورت دارد زیر ساختهای لازم در این زمینه فراهم شود.

شهابزاده یکی از ظرفیت های عظیم شهرستان را برخورداری از دریا این موهبت الهی دانست و اضافه کرد: باید تلاش کنیم تمام نقاط کور و حادثه خیز منجیان غریق حضور داشته و نگذاریم خدای ناکرده خانواده ای داغدار شود.

وی با اشاره به صبغه دینی و مذهبی شهرستان رودسر بیان کرد: این مهم اجازه نخواهد داد برخی اتفاقات ناگوار از جمله کشف حجاب را شاهد باشیم.

وی با اشاره به بحث عفاف و حجاب و اینکه عفاف و حجاب یک مساله قانونی است، گفت: عفاف و حجاب یکی از آرمان‌های شهدا و انقلاب است که نباید اجازه دهیم توسط دشمن و برخی از افراد داخلی که در زمین دشمن بازی می‌کنند مورد بی‌حرمتی قرار گیرد.

شهابزاده با تاکید بر رعایت حجاب در ادارات دولتی و کارمندان دستگاه‌های اجرایی افزود: برای برخورد با بی‌حجابی و پاسداری از ارزش‌های جامعه لازم است که مدیران دستگاه‌های اجرایی برای افراد کشف حجاب کرده هیچگونه خدماتی ارائه ندهند.

وی با اشاره به بحث خودمراقبتی ادارات بیان کرد: مدیران ادارات برای جلوگیری از سرقت‌ها و برقراری امنیت در حوزه استحفاظی خود به طرح خود مراقبتی و خود حفاظتی توجه جدی داشته باشند.

فرماندار رودسر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در حمایت از جوانان و خانواده‌ها را از رویکردهای نظام و دولت انقلابی خواند و تصریح کرد: اجرای این طرح در شهرستان رودسر به جد در حال پیگیری است طبق قانون، اداراتی که زمین مازاد در اختیار دارند برای تسریع در تامین زمین مناسب در اختیار راه و شهرسازی قرار دهند و مماشات در این زمینه پذیرفتنی نیست.

وی خطاب به مدیران ادارات جهت پیگیری جذب اعتبارات اختصاص داده شده، گفت: اگر اداره‌ای تاکنون نتوانسته برای پیشرفت فیزیکی پروژه ‌های که در سال ۱۴۰۱ برای آن اعتبار گذاشته شده را جذب کنند میزان اعتبارات باقی مانده را به اطلاع فرمانداری برسانند تا در کنار هم از استان پیگیری‌های لازم انجام گیرد

در پایان این جلسه از ریاست اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان رودسر به مناسبت بدست آوردن رتبه برتر کشوری تیم مهارت شهرستان در بیستمین مسابقات ملی مهارت کشوری تجلیل بعمل آمد

در این جلسه امام جمعه، اعضای شورای تامین، معاونین فرمانداری، بخشداران و مدیران ادارات شهرستان نیز حضور داشتند