برگزاری جلسه هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق گیلان نگاه شمال ؛ جلسه هماهنگی روابط عمومی های شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان، به میزبانی دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان برگزار شد.   به گزارش  نگاه شمال  و به نقل از روابط عمومی توزیع برق گیلان ، جلسه هماهنگی روابط […]

برگزاری جلسه هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق گیلان
برگزاری جلسه هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق گیلان

 

به گزارش  نگاه شمال  و به نقل از روابط عمومی توزیع برق گیلان ، جلسه هماهنگی روابط عمومی های شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان، به میزبانی دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان برگزار شد.

این جلسه با حضور اعضاء و به منظور بررسی راهکارها و چالشهای موجود در راستای تامین اعتبار در بخش اطلاع رسانی و آگاه سازی ذینفعان به ویژه در مباحث مدیریت مصرف جهت گذر موفق در ماه های پایانی سال و همچنین تصمیم گیری درخصوص برگزاری نشست مشترک با صدا وسیمای مرکز استان جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های این سازمان به منظور تولید و پخش محتوای مدیریت در راستای آگاه سازی جامعه ، برگزار شد.

همچنین در این جلسه حاضرین به بحث و گفت وگو پیرامون تشکیل شورای اطلاع رسانی و فرهنگسازی، تشکیل اتاق فکر جهت راهکارهای بهره وری در مصرف آب و برق، تشکیل اتاق خبر و ارسال گزارشات جلسات استانی، تهیه لیست ظرفیتهای رسانه ای و تبلیغاتی استان و برنامه ریزی جهت سفر استانی مدیران ارشد وزارت نیرو به گیلان، پرداختند.