طی حکمی از سوی دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور ، حمزه عشوری به عنوان مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد. به گزارش نگاه شمال و به نقل از  روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست گیلان، طی مراسمی که با حضور دکتر ذوالجودی معاون محیط […]

طی حکمی از سوی دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور ، حمزه عشوری به عنوان مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان منصوب شد.


به گزارش نگاه شمال و به نقل از  روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست گیلان، طی مراسمی که با حضور دکتر ذوالجودی معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان محیط زیست کشور و جمعی از مسئولین صبح امروز ۹ مرداد ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان برگزار شد، حمزه عشوری که پیش از این معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی حفاظت محیط زیست گیلان را بر عهده داشت با حکم رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، به عنوان مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان، سکان این مجموعه را به دست گرفت.

حمزه عشوری، فرزند شهید گرانقدر دفاع مقدس شهید حسین عشوری است و به عنوان کارمند رسمی محیط زیست گیلان، در سوابق خود مامور اجرایی محیط زیست، ریاست حفاظت محیط زیست شهرستان‌های صومعه سرا و رشت و همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی محیط زیست گیلان را برعهده داشت.

همچنین در این مراسم از زحمات دکتر رضا زمانی که پیش از این سرپرستی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان را برعهده داشت، تقدیر شد.