نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به اینکه شمار زیادی از مردم گیلان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند گفت: در نامه‌ای به وزیر بهداشت خواستار اقدام عاجل پزشکی به گیلان شدم‌.   به گزارش نگاه شمال   ، رسول فرخی میکال در گفت‌وگویی با اشاره به شرایط فوق حاد کرونایی در […]

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به اینکه شمار زیادی از مردم گیلان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند گفت: در نامه‌ای به وزیر بهداشت خواستار اقدام عاجل پزشکی به گیلان شدم‌.

 

به گزارش نگاه شمال   ، رسول فرخی میکال در گفت‌وگویی با اشاره به شرایط فوق حاد کرونایی در استان گیلان اظهار داشت: حدود ۲ هزار بیمار کرونایی اکنون در بیمارستان‌های استان گیلان بستری بوده و از طرفی شمار زیادی از بیماران سرپایی نیز به درمانگاه‌های استان مراجعه کرده و یا در منزل بستری هستند.

 

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در روزهای اخیر تعداد زیادی از مردم شریف گیلان بر اثر ابتدا به کرونا جان‌شان را از دست داده‌اند، ابراز داشت: در جهت رسیدگی به شرایط وخیم کرونایی در گیلان بنده مکاتبه‌ای با وزیر بهداشت داشتم تا با قید فوریت به داد مردم استان گیلان برسند.

 

دبیر کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به زحمات کادر درمان گیلان در راستای مقابله با کرونا افزود: به‌دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا تمام تلاش  دانشگاه علوم پزشکی، روسای بیمارستان‌ها، پرستاران و کلیه کادر درمان گیلان در روزهای آتی بی‌ثمر خواهد بود.