در آخرین روز از هفته دولت محقق شد: اصلاح و جایگزینی ۱۱۵۸ متر كابل حودنگهدار در شهرستان فومن مهندس محمدعلی میری نرگسی قائم مقام اجرایی مدیرعامل در امور توزیع برق شهرستانها از جایگزینی ۱۱۵۸ متر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار در شهرستان فومن خبر داد. میری نرگسی خاطرنشان کرد: بمنظور ارتقاء سطح خدمت رسانی و […]

در آخرین روز از هفته دولت محقق شد:
اصلاح و جایگزینی ۱۱۵۸ متر كابل حودنگهدار در شهرستان فومن

مهندس محمدعلی میری نرگسی قائم مقام اجرایی مدیرعامل در امور توزیع برق شهرستانها از جایگزینی ۱۱۵۸ متر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار در شهرستان فومن خبر داد.

میری نرگسی خاطرنشان کرد: بمنظور ارتقاء سطح خدمت رسانی و افزایش پایداری شبکه های توزیع برق به ویژه در بحران های جوی احتمالی، در استان گیلان طرح جهادی تبدیل شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار با سرعت و جدیت در حال اجرا می باشد.

وی افزود: در سال گذشته قریب به ۲۳ کیلومتر کابل خودنگهدار در مناطق شهری و روستایی شهرستان فومن با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد ریال احداث شد و از ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز تا کنون بیش از ۱۱ کیلومتر دیگر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شده است.

قائم مقام اجرایی مدیرعامل در امور توزیع برق شهرستانها تاکید کرد: پروژه احداث ۱۱۵۸ متر کابل خودنگهدار در روستای داگاسراگشت فومن، با اعتباری معادل ۱۳۴۱ میلیون ریال و به همت و تلاش ۶ اکیپ اجرایی مورد بهره برداری قرار گرفت.

گفتنی است در مراسم افتتاح این پروژه مهندس محمدرضا فومنی فرماندار شهرستان فومن، مهندس محمود اصغری چیرانی مدیر توزیع برق این شهرستان بهمراه تنی چند از مسئولین شهرستان مذکور حضور داشتند