به گزارش نگاه شمال و به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دکتر اسدالله عباسی- استاندار گیلان صبح امروز به همراه دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولان محلی صومعه‌سرا از مرکز واکسیناسیون حجاب این شهرستان بازدید کرد. استاندار گیلان در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون شهرستان […]

به گزارش نگاه شمال و به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دکتر اسدالله عباسی- استاندار گیلان صبح امروز به همراه دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولان محلی صومعه‌سرا از مرکز واکسیناسیون حجاب این شهرستان بازدید کرد.

استاندار گیلان در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون شهرستان صومعه‌سرا با تقدیر از مشارکت و همکاری گروه‌های فعال در واکسیناسیون، بر لزوم تسریع در اجرای این سند ملّی تأکید کرد.

دکتر عباسی با حائز اهمیت برشمردن واکسیناسیون در کنترل اپیدمی کرونا، اجرای طرح شهید سلیمانی را جهت یافتن افرادی که تاکنون واکسن دریافت نکرده‌اند، مثمر ثمر دانست.

نماینده عالی دولت در گیلان بر لزوم بهره‌مندی از نظام شبکه بهداشت تأکید کرد و یادآور شد: برای رسیدن به سطح هدف‌گذاری شده واکسیناسیون لازم است، درب خانه‌های مردم را بزنیم و آن‌ها را با واکسینه کردن نسبت به این بیماری، ایمن کنیم.

وی، اجرای سند ملّی واکسیناسیون در استان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه گیلان در هر دو دز واکسن کرونا در سطح بسیار بالایی قرار دارد و باید با تسریع و شتاب در آن ، واکسیناسیون کرونا در استان را پیش از شکیل موج ششم این بیماری به اتمام برسانیم.

استاندار گیلان همچنین در حاشیه گفت‌وگو با متقاضیان دریافت واکسن در صومعه‌سرا از آن‌ها خواست تا در تشویق افراد پیرامون خود نسبت به تزریق واکسن اهتمام داشته و مشارکت کنند