هادی جعفرزاده فهیم سرپرست فرمانداری لنگرود  در حاشیه بازدید چندساعته از شهر کومله اظهار داشت: قطار خدمت و سازندگی روز به روز در شهر کومله شکوفاتر شده و بستر لازم در این شهر برای سرمایه گذاری فراهم است. سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود با قدردانی از تعامل و همدلی شهردار و شورای شهر کومله گفت: امروز […]

هادی جعفرزاده فهیم سرپرست فرمانداری لنگرود  در حاشیه بازدید چندساعته از شهر کومله اظهار داشت: قطار خدمت و سازندگی روز به روز در شهر کومله شکوفاتر شده و بستر لازم در این شهر برای سرمایه گذاری فراهم است.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود با قدردانی از تعامل و همدلی شهردار و شورای شهر کومله گفت: امروز کومله تبدیل به یک کارگاه سازندگی شده است.

گفتنی است، سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود به همراه شهردار و شورای شهر از بوستان آفتاب، بوستان لاله ها و یادمان شهدا،خانه روستایی، پیاده راه سلامت واقع در استخر، دیوار حائل در مسیر ورودی نگین سبز، پیاده راه نگین سبز، پارک سیزده بدر شهید وحید رزاقی، ساختمان تطهیر آرامستان شهر،ساختمان آتش نشانی بازدید کرده و در هر قسمت توضیحات لازم توسط منوچهر مهدی پور شهردار کومله داده شد.

مهدی پور همچنین خواستار تامین اعتبار ویژه برای تکمیل ساختمان شهرداری، آتش نشانی، سالن بحران در شهرداری کومله شد.

 

  • منبع خبر : دیار میرزا