در بازدید مدیرکل مدیریت بحران گیلان از بندر کیاشهر تاکید شد؛ ارتقاء تجهیزات آتش نشانی بندر کیاشهر و افزایش سهم شهرداری از اعتبارات حوزه مدیریت بحران مدیرکل مدیریت بحران گیلان از بندر کیاشهر بازدید کرد و در جریان دیدار و گفت‌وگوی ایشان با شهردار بندر کیاشهر بر موارد مهمی همچون لزوم ارتقاء تجهیزات آتش نشانی […]

در بازدید مدیرکل مدیریت بحران گیلان از بندر کیاشهر تاکید شد؛
ارتقاء تجهیزات آتش نشانی بندر کیاشهر و افزایش سهم شهرداری از اعتبارات حوزه مدیریت بحران
مدیرکل مدیریت بحران گیلان از بندر کیاشهر بازدید کرد و در جریان دیدار و گفت‌وگوی ایشان با شهردار بندر کیاشهر بر موارد مهمی همچون لزوم ارتقاء تجهیزات آتش نشانی بندر کیاشهر و افزایش سهم شهرداری از اعتبارات حوزه مدیریت بحران تاکید شد.
مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر با امیر مرادی مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان دیدار و در خصوص مباحث مختلفی از جمله پروژه‌های حوزه مدیریت بحران و لزوم افزایش سهم اعتبارات تخصیصی به پروژه‌های اولویت‌دار گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.
کانال آدینه، رودخانه جنب کتابخانه یا میدان کتاب و نقاط مختلف شهر بندر کیاشهر نظیر غازکلایه از جمله بخش‌هایی بود که توسط شهردار بندر کیاشهر و مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان مورد بازدید قرار گرفت.
مرتضی عاطفی در خلال بازدیدهای انجام شده نکات و توضیحاتی را به سمع و اطلاع مدیرکل مدیریت بحران رساند و برای تکمیل پروژه‌های این بخش و همچنین ارتقاء تجهیزات آتش‌نشانی تخصیص اعتبارات لازم را خواستار شد.
امیر مرادی مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان نیز در بحث تخصیص اعتبارات لازم به بندر کیاشهر از محل اعتبارات مدیریت بحران قول مساعد داد و قرار شد شهرداری بندر کیاشهر هم تا حصول نتیجه لازم پیگیری‌های لازم را انجام دهد.