‍ در بیست و سومین روز از خرداد ۱۴۰۰ فرماندار شهرستان املش از مناطق ییلاقی و روستای سیاه کوه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش؛ روز دوشنبه بیست سوم خرداد ۱۴۰۰ محمد رنجبر نیاول،فرماندار املش به اتفاق تعدادی از مدیران ادارات شهرستان با حضور در روستای سیاه کوه،بمنظور دیدار با اهالی […]

 

‍ در بیست و سومین روز از خرداد ۱۴۰۰
فرماندار شهرستان املش از مناطق ییلاقی و روستای سیاه کوه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش؛ روز دوشنبه بیست سوم خرداد ۱۴۰۰ محمد رنجبر نیاول،فرماندار املش به اتفاق تعدادی از مدیران ادارات شهرستان با حضور در روستای سیاه کوه،بمنظور دیدار با اهالی روستا وارد این روستا شد و از نزدیک با اهالی نجیب این روستای مناطق ییلاقی دیدار و گفتگو کرد و پای درد و دل آنان نشست.
در این دیدار دو مشکل اساسی از مشکلات این روستا توسط اهالی و بزرگان محل به سمع و نظر
فرماندار املش رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، روستای سیاه کو از توابع بخش رانکوه از روستاهای زیر ۲۰ خانوار و فاقد شورای اسلامی و دهیاری می باشد.
در این دیدار که در فضایی گرم و بسیار صمیمی اتفاق افتاد اهالی محل ابتدا در خصوص راه مناسب دسترسی را از فرماندار شهرستان خواستند سپس موضوع عدم دسترسی به آرد خانه پز از مشکلات اهالی خوب و فهیم این روستای زیبا بود.
در پایان رنجبر فرماندار شهرستان ضمن استقبال از درخواست های اهالی، دیدار امروز با اهالی روستای سیاه کوه را بسیار مسرت بخش دانستند و گفتند: بنده از قبل از مشکلات اصلی روستا باخبر بودم از جمله مشکل راه دسترسی مناسب،آرد خانه پز و تامین سوخت اهالی که در مورد راه دسترسی به روستا پیگیر هستم در خصوص آرد و سوخت مورد نیاز نیز لیست کامل اسامی خانوارهای ساکن و مشخصات کامل را در اسرع وقت در اختیار بخشداری رانکوه قرار داده تا با مکاتبه مشکلات آرد خانه پز و سوخت مورد نیاز اهالی مرتفع شود.
لازم بذکر است؛ اهالی و بزرگان روستا ضمن ابراز خرسندی از حضور فرماندار و مدیران برخی ادارات از مسئولین شهرستان تقدیر و تشکر کردند.