علی بهارمست  در جلسه ستاد مقابله با بحران و بررسی ماشین آلات، تجهیزات و امکانات شهرداری در شرایط بحران بر ضرورت آماده سازی ماشین آلات برای عملیات زمستانی تاکید کرد.   به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – علی بهارمست با اشاره به ضرورت آماده سازی ماشین آلات شهرداری […]

علی بهارمست  در جلسه ستاد مقابله با بحران و بررسی ماشین آلات، تجهیزات و امکانات شهرداری در شرایط بحران بر ضرورت آماده سازی ماشین آلات برای عملیات زمستانی تاکید کرد.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – علی بهارمست با اشاره به ضرورت آماده سازی ماشین آلات شهرداری برای عملیات زمستانی گفت: علاوه بر تعمیر، تجهیز و اورهال ماشین آلات شهرداری برای عملیات زمستانی، پیگیری و تحویل فوری تیغه های برف روب خریداری شده باید در اولویت کارها قرار گیرد.

 

سرپرست شهرداری رشت در ادامه خواستار حضور مدیران مناطق، معاونین خدمات شهری، روسای نواحی و سازمان پسماند برای مقابله با آبگرفتگی معابر در سطح رشت شد و اظهار کرد: لازم است با توجه به بارندگی اعلام شده توسط سازمان هواشناسی کلیه نیروهای خدمات شهری از ابتدای بارش باران، پای کار حضور داشته باشند. مضاف بر آن بازدید مستمر جهت رفع گرفتگی خروجی منهول های فاضلاب، شبکه هدایت آبهای سطحی و آماده بکار بودن پمپ های پیمانکاران و سازمانهای تابعه از جمله سازمان آتش نشانی جهت خدمات رسانی به شهروندان محترم در برنامه کاری شهرداری قرار گیرد.

 

بهارمست با اشاره به اجرای پروژه هدایت آبهای سطحی در بسیاری از حوزه های آبگیر شناسایی شده در سطح شهر اعلام کرد: ظرف چند سال گذشته حدود ۱۰۰ کیلومتر لوله گذاری جهت هدایت آبهای سطحی توسط شهرداری رشت انجام گرفته است و در راستای تکمیل کار، قریب به ۵۰ کیلومتر دیگر نیز میبایست در صورت تامین اعتبار در برنامه اجرایی سالهای آتی شهرداری گنجانده شود.