به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، پیش از ظهر امروز نشست شورای معاونین دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونین و تعدادی از مدیران ستادی در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد. […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، پیش از ظهر امروز نشست شورای معاونین دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونین و تعدادی از مدیران ستادی در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد.

دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با تقدیر از تلاشهای همه جانبه مسوولان‌ دانشگاه در توسعه خدمات سلامت، اظهار کرد: تمام تلاش و  دغدغه مسوولان‌ نظام سلامت گیلان باید حفظ و ارتقای سلامت جامعه باشد.

وی با اشاره به بخشی از خدمات و دستاوردهای نظام سلامت در گیلان، افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی در جهت توسعه زیرساخت‌های زیربنایی و روبنایی حوزه سلامت انجام داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت استفاده بهینه و حداکثری از ظرفیت های بهداشتی و درمانی در استان تاکید و گفت: طی دو سال اخیر با تأمین و تخصیص چندین میلیارد تومان اعتبار، کلینیک‌های تخصصی و ویژه، پروژه های توسعه بیمارستانی و از جمله  کلینیک دندانپزشکی رشت پیشرفت  چشمگیری داشته و باید این کلینیک‌ها به صورت شبانه‌روزی به مردم، خدمات ارایه کند.

دکتر سالاری بر ضرورت استمرار خدمات با کیفیت به مردم تأکید کرد و افزود: کلینیک های ویژه و تخصصی که در شهرستان ها افتتاح و راه اندازی شده باید به صورت شبانه روزی فعال و در دسترس مردم قرار بگیرند.