در نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح شد؛ افتتاح ۲۴ پروژه سلامت محور در گیلان طی یک سال اخیر نگاه شمال ؛ نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به ریاست دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با حضور اعضای شورا در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد. در این […]

در نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح شد؛

افتتاح ۲۴ پروژه سلامت محور در گیلان طی یک سال اخیر

نگاه شمال ؛ نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به ریاست دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با حضور اعضای شورا در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد.

در این نشست، پیرامون طرح‌های نیمه‌تمام نظام سلامت، نیازمندی‌ها و کمبودها جهت اتمام و بهره‌برداری سریع آنها گفت‌وگو و تبادل‌نظر شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه از دی ماه سال ۱۴۰۱ تا کنون ۲۴ پروژه سلامت محور در استان افتتاح شده، گفت: این پروژه ها با چهار هزار و ۷۰۰ مترمربع زیربنا و با اعتبار ۵۶ میلیارد تومانی به بهره برداری مردم رسیده است.

دکتر آشوبی بر لزوم رفع نواقص و اتمام طرح‌های قابل افتتاح در دهه فجر انقلاب امسال تاکید و بر ضرورت نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی و سلامت‌محور استان در دهه فجر انقلاب اسلامی تأکید کرد.