گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، اعضای نظام پرستاری رشت و حومه امروز با حضور در دفتر ریاست دانشگاه با دکتر محمدتقی آشوبی-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دیدار و گفت‌وگو کردند. دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی پرستاران، اظهار کرد: پرستاران نقش به […]

 گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، اعضای نظام پرستاری رشت و حومه امروز با حضور در دفتر ریاست دانشگاه با دکتر محمدتقی آشوبی-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دیدار و گفت‌وگو کردند.
دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی پرستاران، اظهار کرد: پرستاران نقش به سزایی در تحقق اهداف نظام سلامت دارند و خدمات ارائه‌شده این قشر به مردم، قابل‌تقدیر است.
وی با تأکید بر توسعه مشارکت در جهت برقراری عدالت و ارتقای نظام سلامت، افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خانه اعضای هیئت‌علمی، پرستاران و کارمندان است و توسعه نظام سلامت مرهون تلاش‌های آن‌ها است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، تعامل را لازمه پیشرفت و توسعه برشمرد و گفت: تعامل، رکن توسعه مشارکت و تقویت این مهم در کادر درمان به‌ویژه پرستاران و دانشگاه علوم پزشکی گیلان مورد انتظار است.
دکتر آشوبی با اذعان به اینکه دغدغه همه مردم و صنوف فعال در سلامت گیلان در دوره کنونی موردتوجه قرار خواهد گرفت، افزود: تصمیم سازی و تصمیم‌گیری‌ها در دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبورانه،  بدور از شتاب‌زدگی و به نفع ذینفعان درون و برون‌سازمانی خواهد بود.
گفتنی است؛ در این نشست ، در خصوص اعمال ردیف فوق‌العاده خاص پرستاری، تسریع در صدور احکام پرستاران مشمول قانون ایثارگری، به‌روز شدن پرداخت کارانه معوق پرستاران نیز گفت‌وگو شد.
رئیس و اعضای نظام پرستاری رشت و حومه نیز در این نشست ضمن تبریک انتصاب دکتر آشوبی به‌عنوان سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعامل و همدلی بیش‌ازپیش اعضای نظام پرستاری با دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جهت ارتقای نظام سلامت استان خبر دادند.