دکتر آبتین حیدرزاده در جمع پزشکان حاضر در معاونت حضور یافت و از تلاش های شبانه روزی آن ها در حوزه ی بهداشت تقدیر کرد. به گزارش نگاه شمال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا): همزمان با اول شهریور – بزرگداشت حکیم ابن سینا و روز پزشک_ دکتر آبتین […]

دکتر آبتین حیدرزاده در جمع پزشکان حاضر در معاونت حضور یافت و از تلاش های شبانه روزی آن ها در حوزه ی بهداشت تقدیر کرد.

به گزارش نگاه شمال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا): همزمان با اول شهریور – بزرگداشت حکیم ابن سینا و روز پزشک_ دکتر آبتین حیدرزاده در جمع پزشکان حاضر در معاونت حضور یافت و از تلاش های شبانه روزی آن ها در حوزه ی بهداشت تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه رفع آلام جامعه بزرگترین مسئولیتی است که بر دوش پزشکان است گفت: تلاش پزشکان در حوزه ی بهداشت به ویژه در دوران شیوع کووید ۱۹ مثال زدنی و ستودنی است.

معاون بهداشتی دانشگاه افزود: آنچه که در حوزه ی بهداشت بسیار اهمیت دارد، آموزش به مردم و پیشگیری از وقوع بیماری ها است که در این راه، زحمات خستگی ناپذیر پزشکان حوزه ی بهداشت انکارناپذیر است.

وی با تبریک روز پزشک تصریح کرد: مطمئناً مسئولیت سنگینی که بر دوش پزشکان در همه ی ادوار به ویژه ی شیوع پاندمی هایی مانند کووید ۱۹ است، نیازمند مسئولیت پذیری و دلسوزی مضاعفی است که در پزشکان حوزه ی بهداشت به خوبی مشهود است.

وی با آرزوی موفقیت برای جامعه ی پزشکی به ویژه ی پزشکان حوزه ی بهداشت در کنترل بیماری کووید ۱۹ ، گفت: امید است خدمت رسانی به مردم در سخت ترین شرایط، موجب رفع آلام مردم و ارتقای سلامت جامعه شود.