_در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی:_ *فرماندار فومن جزو سه فرماندار برتر استان گیلان شد*   فرماندار شهرستان فومن به عنوان یکی از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی معرفی شد.   به گزارش نگاه شمال  در روز پنجشنبه ۳۰ شهریور، موسی فکور فرماندار شهرستان فومن به عنوان یکی از سه فرماندار برتر استان گیلان برگزیده شد. […]

_در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی:_

*فرماندار فومن جزو سه فرماندار برتر استان گیلان شد*

 

فرماندار شهرستان فومن به عنوان یکی از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی معرفی شد.

 

به گزارش نگاه شمال  در روز پنجشنبه ۳۰ شهریور، موسی فکور فرماندار شهرستان فومن به عنوان یکی از سه فرماندار برتر استان گیلان برگزیده شد.

 

در آیین اختتامیه و تجلیل از ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی برتر استان در جشنواره شهید رجایی (ارزیابی عملکرد)، با حضور دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان، از موسی فکور فرماندار شهرستان فومن تجلیل شد.

 

مرتضی رضایی صوفی، معاون توسعه‌ مدیریت و منابع استانداری گیلان در این نشست با تشریح اهداف و نحوه‌ انتخاب دستگاه‌های برتر استان در دهمین جشنواره‌ شهید رجایی گیلان گفت: ارزیابی عملکرد و بررسی نقاط قوت و ضعف دستگاه‌ها شرایط نظارت بر کیفیت فعالیت آن ها را فراهم می‌کند.

 

وی بیان کرد: هدف از ارزیابی عملکرد، اطمینان از این است که نظام دولتی گیلان برای تحقق اهداف پیش بینی شده در طرح تکریم ارباب رجوع و بهره وری بیشتر در عرصه‌ خدمت گذاری، پویاتر عمل کند.

 

در این آئین، ۱۲ دستگاه اجرایی استان گیلان در شاخصه های ملی و محورهای استانی با اهدای لوح و تندیس برگزیده و از سوی دکتر عباسی استاندار تجلیل شدند.

 

فرمانداران شهرستان های فومن، ماسال و رودبار به عنوان برترین فرمانداران گیلان انتخاب شدند.

 

همچنین شرکت برق منطقه‌ای، گمرکات، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل بنادر و دریانوردی، بیمه سلامت، ثبت احوال، آموزش فنی و حرفه ای، راه آهن شمال، اقتصاد و دارایی، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی و بهزیستی در بخشهای مختلف به عنوان دستگاه های برتر استان گیلان انتخاب شدند.

  • منبع خبر : دیارمیرزا