رئیس بیمارستان ۱۷ شهریور رشت، از انجام موفق عمل جراحی خارج کردن تومور شکمی از بدن یک کودک ۱۰ ساله در این مرکز درمانی خبر داد. نگاه شمال؛ دکتر سعید سادات منصوری امروز، اول اردیبهشت ماه در گفت وگو با خبرنگاران، از انجام موفق عمل جراحی یک کودک ۱۰ ساله خبر داد و اظهار کرد: عمل […]

رئیس بیمارستان ۱۷ شهریور رشت، از انجام موفق عمل جراحی خارج کردن تومور شکمی از بدن یک کودک ۱۰ ساله در این مرکز درمانی خبر داد.

نگاه شمال؛ دکتر سعید سادات منصوری امروز، اول اردیبهشت ماه در گفت وگو با خبرنگاران، از انجام موفق عمل جراحی یک کودک ۱۰ ساله خبر داد و اظهار کرد: عمل جراحی خروج تومور شکمی از بدن یک کودک دختر در مرکز آموزشی و درمانی ۱۷ شهریور رشت با موفقیت انجام شد.

وی افزود: این عمل جراحی سنگین به سرپرستی دکتر علی طالبی، فوق تخصص جراحی کودکان و مشارکت دکتر ریحانه شاهرخی راد، فلوشیپ بیهوشی کودکان و اعضای تیم اتاق عمل و بیهوشی این مرکز تخصصی با موفقیت به پایان رسید.

رئیس مرکز آموزشی و درمانی ۱۷ شهریور رشت، با اشاره به چسبندگی این تومور بزرگ شکمی به ارگان‌های حیاتی از جمله طحال، پانکراس، غدد فوق کلیوی و بخشی از دیافراگم و تهاجم به معده، خاطرنشان کرد: این تومور از بدن این کودک دختر خارج شد.