دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی، فرا رسیدن چهل و سومین  سالگرد طلیعه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت. در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛ دهه فجر، سرآغاز تجلی شکوه و حماسه ملتی است که در سال ۱۳۵۷ با جوشش و خروش خود ، […]

دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی، فرا رسیدن چهل و سومین  سالگرد طلیعه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛
دهه فجر، سرآغاز تجلی شکوه و حماسه ملتی است که در سال ۱۳۵۷ با جوشش و خروش خود ، فصلی زرین را درصحنه روزگار گشوده و شرافت و آزادگی را توأمان با استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی در ایران بزرگ، نهادینه کردند.
مردم ایران در بهمن‌ماه ۱۳۵۷ با توکل بر خداوند منان  و رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره)، با عزم و اراده پولادین  و نثار خون خود توانستند نظام سلطه، ستم و جور را در هم بشکنند و انقلابی الهی، عدالت محور و مردمی را به منصه ظهور برسانند.
 طلیعه چهل و سومین  سالگرد فجر انقلاب اسلامی را اکنون می‌توان آغازگر جنبش‌های عدالت‌خواهانه و رهایی ملت‌ها از قدرت‌های سلطه و غلبه بر زور، استبداد و تزویر برشمرد که یادآور وعده خداوند در یاری از محرومان و حاکمیت آن‌ها بر جهانیان است.
اینجانب طلیعه چهل و سومین سالگرد دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی که حماسه تاریخی در جهان اسلام است را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، آحاد ملت شریف ایران، مردم ولایتمدار استان گیلان و دانشگاهیان علوم پزشکی گیلان تبریک و تهنیت عرض کرده و عزت، اقتدار و سربلندی ملت و کشور ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر ارسلان سالاری
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان