رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ بهره‌برداری از ۱۳ پروژه بهداشتی استان گیلان تا پایان امسال ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از زحمات مجموعه دست‌اندرکاران در پیگیری و تکمیل پروژه‌های حوزه سلامت استان، بر ضرورت تشدید دقت نظر‌ها و از سرگیری نظارت‌ها برای تسریع در اتمام آن‌ها تأکید کرد. او با بررسی […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ بهره‌برداری از ۱۳ پروژه بهداشتی استان گیلان تا پایان امسال

ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تقدیر از زحمات مجموعه دست‌اندرکاران در پیگیری و تکمیل پروژه‌های حوزه سلامت استان، بر ضرورت تشدید دقت نظر‌ها و از سرگیری نظارت‌ها برای تسریع در اتمام آن‌ها تأکید کرد.

او با بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از جمله طرح‌های قابل‌افتتاح تا پایان امسال گفت: ۱۳ پروژه حوزه بهداشتی گیلان پیشرفت بالای ۹۵ درصدی دارند و آماده بهره‌برداری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان اهتمام ویژه کادر فنی دانشگاه در تکمیل پروژه‌های طرح تحول سلامت را ضروری دانست و افزود: برخی از پروژه‌های طرح تحول به‌ویژه کلینیک‌های تخصصی در مرحله بهره‌برداری قرار گرفته‌اند و لازم است تجهیز شوند.

سالاری با بیان اینکه منابع لازم بسیاری از طرح‌های عمرانی تأمین شده است، یادآور شد: انتظار است برای همه پروژه‌ها زمان‌بندی، تعریف و گزارش ارزیابی‌ها بر اساس آن دنبال شود.

او بهره‌گیری از منابع خیران سلامت و افراد ذی‌نفوذ را برای اتمام پروژه‌ها مثمرثمر خواند و اظهار داشت: در بسیاری از پروژه‌های حوزه سلامت، خیران و نیکوکاران مشارکت جدی و فعالانه دارند که لازم است از این منابع بیشتر استفاده شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ادامه داد: برخی از امور در حوزه سلامت هم به‌ویژه تأمین اعتبار و تحقق آن نیازمند همراهی نمایندگان مردم در خانه ملت است که خوشبختانه این آمادگی از سوی نمایندگان بار‌ها مورد تأکید قرار گرفته است.

سالاری به آغاز سال تحصیلی و ضرورت آمادگی همه‌جانبه جهت ارائه خدمات به ذی نفعان حوزه آموزش پزشکی تصریح کرد: علاوه بر اتمام بخش‌های باقی‌مانده در خوابگاه‌های دانشجویی، باید فضا‌های رفاهی و تجهیزات مورد نیاز دانشجویان به بهترین نحو تأمین شود.