رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی پیامی، با تبریک و تکریم مقام کارمندان، گفت: در جمهوری اسلامی خدمت کارمندان در جهت جلب رضایت الهی و خدمت به مردم، یک فریضه است.   به گزارش نگاه شمال و به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با […]

 

به گزارش نگاه شمال و به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی ضمن خدا قوت به کارمندان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فرارسیدن این روز را به آن‌ها تبریک گفت.

در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛

کارمندان ازجمله اقشار پرتلاش، کارآزموده و مسوولیت‌پذیر در جامعه هستند و موفقیت هر سازمانی با اتکا به انگیزه، تخصص و تجربه کارمندان محقق می‌شود.

ارائه خدمت کارمندان در جمهوری اسلامی ایران یک فریضه محسوب می‌شود چراکه همه آن‌ها پس از جلب رضایت الهی، خدمت به مردم را پیشه خود می‌دانند و در این مسیر، جهاد گونه تلاش می‌کنند زیرا که تکریم ارباب‌رجوع از مصادیق بارز خدمت مقدس این قشر خدمت پیشه است.

اینجانب، ضمن خدا قوت به همه کارمندان متعهد به خدمت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان به ویژه در بحران دوساله کرونا که با ارایه خدمات مضاعف، به تلاش خود ادامه دادند، این روز را تبریک گفته و از خداوند بزرگ و منان توفیقات روزافزون را برای این قشر پرتلاش و سخت‌کوش، خواستارم.

دکتر ارسلان سالاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان