رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال جدید پیام تبریکی صادر کرد. 🔹متن پیام به شرح ذیل است 🔹بسم الله الرحمن الرحیم ➕یا مقلب‌القلوب و الابصار، یا مدبراللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال ➕پيام نوروز یعنی اندیشیدن به تحول طبیعت و گام گذاشتن […]

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن آغاز سال جدید پیام تبریکی صادر کرد.

🔹متن پیام به شرح ذیل است 🔹بسم الله الرحمن الرحیم

➕یا مقلب‌القلوب و الابصار، یا مدبراللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

➕پيام نوروز یعنی اندیشیدن به تحول طبیعت و گام گذاشتن در مسیری نو برای رسیدن به اهداف متعالی انسانی و الهی در گستره حقیقتی به وسعت هستی و به ژرفای سعادت حقیقی.

➕بی‌تردید عید نوروز امسال که مصادف است با ماه بهار قرآن فرصتی است برای نو شدن و اندیشیدن به اسرار عظمت و بزرگی خداوند رحمان و رحیم و آغاز دوباره حرکتی اندیشمندانه و امیدبخش برای گام گذاشتن در مسیر تحقق اهداف فردی، اجتماعی و معنوی‌ تا با ترنم نوای قرآن در ماه مبارک رمضان رزق مادی و معنوی، ارزانی مردمان بی‌نظیر ایران اسلامی و گیلان عزیزمان شود.

➕اینجانب عید باستانی نوروز و سال مهار تورم و رشد تولید که متبرک به عطر بهار قرآن است را به خانواده بزرگ رسانه‌ای گیلان و جهادگران عرصه جهاد تبیین، تبریک گفته وسلامتی و‌ توفیقات هرچه بیشتر اصحاب محترم رسانه را از خدای متعال مسئلت دارم.

➕ امید است در سال جدید باز هم خبرنگاران و اصحاب فرهیخته رسانه‌ با بهره‌گیری از خلاقیت حرفه‌ای و رسانه‌ای خود همچنان در مسیر روشنگری و مقابله با جریان تحریف دشمن همواره موفق باشند و با تلاش مسئولین امر در سال پیش‌رو، باری از مطالبات صنفی برزمین مانده همکاران رسانه‌ای برداشته و بارقه امید در دل افسران مقاوم جنگ نرم طنین انداز گردد.

📝 سرهنگ پاسدار مهدی پارسا
🔹رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان