به گزارش نگاه شمال ،  رمضانعلی طالبی عصر روز پنجشنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران در رشت با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: مردم را باید برای حضور در انتخابات تشویق کرد و در این رابطه رسانه ها نقش موثری دارند.   وی افزود: ستادهای […]

 

 

به گزارش نگاه شمال ،  رمضانعلی طالبی عصر روز پنجشنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران در رشت با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: مردم را باید برای حضور در انتخابات تشویق کرد و در این رابطه رسانه ها نقش موثری دارند.

 

وی افزود: ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری در استان تشکیل شده ضمن اینکه فعالیت تبلیغاتی این نامزد در روستاها فراهم شده است.

 

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف و رئیس شورای ائتلاف گیلان با تشریح ویژگی های این نامزد ریاست جمهوری افزود: محمدباقر قالباف مدیر بحران ها و نماد قدرتمندی از اراده طرح های بالنده دوران فعالیت در شهرداری تهران است.

با انتخاب کسی که اهداف انقلاب اسلامی را دنبال می‌کند به تقویت نظام اسلامی کمک کنیم.

طالبی رئیس ستاد محمد باقر  قالیباف در گیلان تاکید کرد ؛

آقای قالیباف در هر پست و سمتی که داشتند خدمات ارزنده و افتخار آفرینی به مردم ارائه کردند. و طی سال‌های گذشته در مقام رئیس مجلس عملکرد بسیار خوبی داشتند.

طالبی خاطر نشان کرد؛  کسی که اشرافیت و قدرت راهبری دارد باید قدم دراین عرصه بگذارد

وی با اشاره به ارتباط دوستانه ستادهای این نامزد با سایر نامزدهای انتخاباتی در گیلان ادامه داد: جبهه انقلاب از تمام نامزدها حمایت می کند.

 

رئیس شورای راهبردی و هماهنگی ستاد مردمی قالیباف در استان هم با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهوزر شهید با تشریح خدمات دولت سیزدهم گفت: احیاء پنج هزار کارخانه، ساخت واحدهای مسکونی نهضت ملی از جمله اقدامات این دولت است.

 

سردار علی آقازاده با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه اظهار کرد: همه موظفیم تا فضای انتخابات را گرم کرده و مردم را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کنیم.

 

وی با قدردانی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای ورود به این عرصه اظهار کرد: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نسبت به کشور و انقلاب حساس بوده و در این عرصه مهم شرکت کردند.

سردار آقا زاده ضمن تشکر از تلاش‌های خبرنگاران گفت؛

همه ما وظیفه داریم فضای انتخابات ریاست جمهوری را به سمت حضوری گسترده به پیش ببریم.

جامعه انقلاب اسلامی مدیران بزرگ با سوابق اجرایی در سطوح مختلف را مورد توجه قرار می‌دهد و بعقیده من اقای قالیباف با بیش‌ از ۴۰ سال شناختی که از ایشان دارم بهترین گزینه برای ریاست جمهوری هستند .

وی بیان کرد: ضمن احترام به نامزدها، هر یک از ما برای شرکت در انتخابات باید مصداقی برای انتخاب داشته باشیم صمن اینکه نتیجه انتخابات هر چه باشد سپاسگزار خداوند هستیم.

 

رئیس شورای راهبردی و هماهنگی ستاد مردمی قالیباف در استان بیان کرد: امروز کشور نیازمند مدیر اجرایی توانمند است و محمدباقر قالیباف می توانداز جمله این افراد باشد.

 

وی اظهار کرد: جریان انقلابی و شورای ائتلاف به عنوان جریانی شناخته شده با رویکرد ایجاد وحدت بین همه نیروهای متدین و حاضر در صحنه انتخابات نقش آفرین شده و به دنبال مسئولیت نیست.

 

آیین آغاز به کار ستاد مرکزی انتخاباتی “محمدباقر قالیباف” نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه یکشنبه در رشت برگزار شد