روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در اطلاعیه ای  از فراهم شدن امکان تزریق واکسن کرونا در منزل برای بیماران و  افراد ناتوان جسمی حرکتی در استان گیلان خبر داد. در راستای تسهیل واکسیناسیون شهروندان استان گیلان که به دلیل مشکلات جسمی- حرکتی امکان مراجعه به مراکز واکسیناسیون را ندارند، دانشگاه علوم پزشکی گیلان  تمهیداتی […]

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در اطلاعیه ای  از فراهم شدن امکان تزریق واکسن کرونا در منزل برای بیماران و  افراد ناتوان جسمی حرکتی در استان گیلان خبر داد.

در راستای تسهیل واکسیناسیون شهروندان استان گیلان که به دلیل مشکلات جسمی- حرکتی امکان مراجعه به مراکز واکسیناسیون را ندارند، دانشگاه علوم پزشکی گیلان  تمهیداتی را فراهم نموده تا خدمات واکسیناسیون در منزل توسط واحدهای سیار ارائه گردد.

افرادی که به دلیل بیماری، ناتوانی، نداشتن همراه و … ، قادر به مراجعه  به مراکز واکسیناسیون نیستند، می توانند با سامانه پاسخگویی واکسیناسیون(۴۴۰۱)  تماس حاصل نمایند و نسبت به ثبت نام  اقدام کنند.

لازم به ذکر است طبق دستورالعمل معاونت بهداشتی دانشگاه پس از طی مراحل در زمان بندی مقرر و بموقع ، از سوی  مرکز بهداشت شهرستان رشت و شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای استان ، تیم سیار واکسیناسیون برای تزریق واکسن به نشانی این افراد اعزام خواهند شد.