نشست خبری و رونمایی از پوستر دوازدهیمن جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با حضور مسئولان ، هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار شد

پوستر دوازدهمین جشنواره‌ تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان رونمایی شد

 

نگاه شمال ؛ نشست خبری و رونمایی از پوستر دوازدهیمن جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با حضور مسئولان ، هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان،  آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان با حضور فرهاد براتی فرماندار لاهیجان، رضا زنده دل شهردار و دبیر جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان، اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان، وحید فلاح کهن نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان،فاطمه فروتن سرپرست گروه  هنری سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ، ابراهیم رامین فر رییس اداره فرهنگ و ارشاد لاهیجان ، محمد علی صادق حسنی دبیر اجرایی جشنواره و جمعی از مدیران، اصحاب رسانه و هنرمندان لاهیجان برگزار شد.

محمدعلی صادق حسنی مدیر اجرایی جشنواره ضمن تشکر از تمامی کسانی که تا به امروز جهت هماهنگی و هرچه بهتر برگزار شدن برنامه گام برداشتند به ارائه گزارشی از چگونگی روند برگزاری جشنواره پرداخت .

رضا زنده دل شهردار و دبیر جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان در این مراسم ضمن اشاره به موقعیت فرهنگی لاهیجان تاکید کرد شهر لاهیجان یکی از  بهترین گزینه ها  برای برگزاری چنین  رویداد فرهنگی است و برگزاری یازده دوره موفقیت آمیز آن نشانی بر این مدعی است.

وی افزود: امسال تعداد ۱۵۰اثر از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که شامل دو بخش مسابقه و کودک و نوجوان می باشد.

وی افزود: این جشنواره از ۱۹ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۲ با ۷۰ اجرا در نقاط مختلف شهر لاهیجان برگزار خواهد شد.

فرشید فلاح مجد نایب رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان ضمن ابراز خرسندی از اینکه شهر لاهیجان میزبان چنین جشنواره مهمی هست افزود: تیم مدیریت شهری لاهیجان آمادگی لازم برای برگزاری این جشنواره به صورت بین المللی را اعلام می نماید.

فرهاد براتی فرماندار لاهیجان ضمن اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی باعث پویایی تئاتر در شهر می شود گفت: یکی از افتخارات والای هر منطقه هویت فرهنگی آن است که به هر زبانی این هویت را می توان به نسل جدید انتقال داد و در این بین زبان هنر بهترین و ماندگارترین است.

در ادامه از پوستر دوازدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان  با حضور جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه رونمایی شد.